Pele öleli onlarca sene oldu…


Eski ve meşhur futbolcu Pele, gerçek Pele değil… Onun zamanında da futbol kulüpleri/takımları biyonik robotlarla doluydu. Pele ta o zamanlarda biyonik robot yapıldı.

Asıl sorun da kanser değil… Dünyanın her yerinde, Deccal’a çalışan dünya insanları da uzaylı insanlar da dünya insanları suretinde yapılmış biyonik robotlar da zor hallerdeler. Şiddetli çarpılıyorlar, sahada durabilmek için adeta çırpınıyorlar. Bunlar arasından, sahada kalma/durma mecburiyeti olmayanlar, yaşı ilerlemiş olanlar, büyük fayda sağlamayanlar zaten gözden çıkartılıyorlar. Çok eskiden beri dünyanın dört bir yanındaki önde gelen futbol kulüplerinde ve diğer spor kulüplerinde biyonik robotlar dolu. Sadece sporcular/futbolcular değil, teknik direktörler ve kulüp yöneticileri arasında da biyonik robotlar dolu.

Türk milli futbol takımları olarak bilinen takımlar da ilk bakışta Türklerden oluşmuş gibi görünen, daha arka planda gizli Ermeni ve Yahudi kişilerden oluşan, daha arka planda da bunların öldürülmesi ve biyonik robotlarının sahaya sürülmesi ile oluşturulan takımlardı. Bu, hala bu şekilde, değişen bir şey yok. Değişen, bunları rahat bırakmayan ve dünyayı sarmış olan değişik bir duman yani bir metafizik sinyal yoğunluğu… İşte bu duman, dünya tarihinde kırılma noktası oluşturacak kadar ehemmiyetli bir hadise ve bu nedenle kıyametin büyük alametleri arasında konu edildi hadis-i şeriflerde…

Bu acayip duman sebebiyle Ronaldo ve Messi gibi en önde gelen biyonik robotlar bile zor günler geçiriyorlar. Son haftalarda futbol severler, bu ikiliye ne olduğunu tartışıyorlar. Bu duman sayesinde spor sahasında da dengeler yerinden oynuyor ve Ankebut Ağı yani İblis ile Deccal’ın ortak sistemi, iddialar/kumarlar üzerinden çok büyük paralar vurmakta da zorlanmış oluyor.

Sahi, niye bu konuların üzerine gidilmiyor ve ilgili kişilere “Sen bir biyonik robot musun? İşinde çok iyi seviyede olan tıp uzmanlarından ve ayrıca çok sayıda metafizikçiden oluşan bir özel ekiple seni, sana zarar vermeden incelemek istiyoruz, kabul eder misin?” denilmiyor? Çok mu zor bunu yapmak? Gerçekten insan olan, gizlediği bir şeyi olmayan bir kişi, zaten böyle bir talebi red etmez. Kendini zan altında bırakmaz. O halde haydi yapılsın bu… Hem belki de gerçek insan çıkarlar da Mfs’ye on küsur sene sonra kapak takabilen, onu mahcup düşürebilen birileri çıkmış olur. Neden bu fırsat kaçırılıyor?

İşinde iyi olan metafizikçiler için, söz konusu şüpheli kişilerin yanına yaklaşmak bile gerekmez. Binlerce kilometre uzaktan bile, çok büyük bir isabet oranıyla, şüpheli kişinin gerçek kişi mi yoksa gerçek kişinin yerine geçirilmiş bir biyonik robot mu olduğunu görebilirler.

| mfs – Biyonik bozan – Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın