Lanetlilerin müttefikleri


Rusya-Ukrayna danışıklı dövüşünde Ukrayna tarafında saf tutan… Ukrayna’nın yanında olmayı sanki bir cihad şuuru ile ilan eden, savunan silahlı ya da silahsız bütün Türk ve Müslüman unsurları… Daha doğrusu Türklüğü ve Müslümanlığı görüntüden ibaret kalmış münafık kiralık katilleri, kara paracıları, batı/NATO/Griler çetesinin eşkıyasını, metafizikle çarpacağız.

Bu rezilliğe en kısa sürede son vereceğiz. Hiçbir gerçek Türk/Müslüman, Ukrayna gibi yerin dibine geçesi bir sözde devletin yanında saf tutamaz. Lanetlilerle ittifak halinde olamaz. Hiç kimse Türklere/Müslümanlara böyle bir leke düşüremez.

Dilerim Allah’tan ki Ukrayna’ya bir değil, çok sayıda nükleer bomba peş peşe atılır da bu sırada Türk ve Müslüman gibi görünürken Ukrayna ordusu ile omuz omuza sahada olan münafıklar da cehennemlerine topluca yol alırlar.

Bir yandan nükleer bombalar, bir yandan da metafizik bombalar, ne kadar güzel bir ahenk sergilerler. Ortalık renk renk ışıklarla aydınlanır. Hatta o ışıklar İstanbul’dan bile görülür de keyif çayları, kahveleri içeriz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın