Karun’un hazineleri hala korunuyor


Karun’un hazineleri tek bir yerde değil. Dünyanın farklı farklı yerlerinde… En büyük ve merkez kısmı ise şu anki Türkiye topraklarının içinde.

Karun’un hazineleri, kendi zamanındaki çok yüksek teknoloji ile yapılmış dev gibi araçların ya da mekanların içindeydi. Bunlar, kilometrelerce kareyi bulan araçlar ya da mekanlardı. İçlerinde sadece hazineler değil, yüksek teknoloji ürünü cihazlar ve hatta yüksek teknolojiyi anlatan/öğreten bazı kitaplar, kaynaklar, notlar da vardı. Yine içlerinde Karun’un adamları da dururlardı ama hepsi birden içlerinde helak oldular, çıkamadılar.

O hazinelerin tam olarak nerelerde olduklarını bulmak bir dert, bulunca içeri girebilmek, kapıları açabilmek ayrı bir dert. Çünkü çok sağlam malzemelerden ve çok ileri seviyede mekatronik (hem elektronik hem de mekanik aksamı bulunan) kilitleme/güvenlik sistemleri ile yapıldılar. Kapıların açılması için Karun’un bedeni, enerjisi, zihni lazım.

Günümüzde dünyamızda gizlice yaşayan uzaylı türler, söz konusu araçları ya da mekanları bir şekilde yine de açabilirler ama ondan öncesi var. Oralara, o hazinelere yerin altından ya da üstünden ulaşabilmek mümkün değil. Uzaylı teknolojisinin bile aşamayacağı manyetik kalkanlar ile korunuyorlar. Tıpkı dünyamızın etrafında bulunan ve Kaf dağı da denilen koruma kalkanı gibi bunlar… Uzaylılar Kaf dağını da aşamıyorlar.

Karun’un hazineleri yakında çıkartılacak ve onu da hazret-i Mehdi çıkartacak. Zaten melhame-i kübrada (3. dünya savaşı) gayr-i müslim taraflardan bazılarının en öncelikli hedefi Karun’un hazinelerine ulaşabilmek olacak.

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

“Karun’un hazineleri hala korunuyor” üzerine bir yorum

  1. Kur’anda bahsi geçen; Mezopatamya denilen,iki nehir arasındaki topraklarda hazine aramaya gelecekler ve gelenler % 99 helak olacakları yer.Anadolu toprakları

Bir Yorum Yazın