Batı dünyası hazır olsun


Ankebut Ağı yerlerde sürünüyor. Son birkaç gündür şartlarını zorlayarak metafizik saldırılara ağırlık veriyorlar, gezegenimizin dışından bile kuvvet toplamaya, yardımlar almaya çabalıyorlar ama netice alamıyorlar. Benzetmek gerekirse artık dipleri kazılıyor. Her sahada iyice güçsüz, çaresiz kalıyorlar. Gün gün eriyorlar.

Bizim bunlarla da oyalanacak vaktimiz yok. Yapacak çok işlerimiz, hizmetlerimiz var. Aylar öncesinden tekrarla ifade ettiğim gibi her şey lehimize gelişiyor ve gelişmeye devam edecek. Önümüzdeki aylar boyunca da her şeyin lehimize devam edeceği şimdiden görülebiliyor.

Şimdi şu sarsıcı gerçeği dünyadaki bütün tarflara baştan duyurmak istiyorum. Kısa süre içinde batı toplumlarını zihin kontrollerinden çıkartan büyük/güçlü/sert müdahaleler yapacağım. Hem metafizik yollarla uygulanan zihin kontrollerini imha edeceğim hem de dünyalı ya da uzaylı tarafların cihazlarla yaptıkları zihin kontrollerini ortadan kaldıracağım.

Batılı toplumlar kısa süre içinde büyük bir ferahlama yaşayacaklar. O anlara çıkınca da kararlarını verecekler. İstanbul’un insani, vicdani, ahlaki, hukuki mücadelesine ayak uydurmak isterlerse uyduracaklar. Epeyi düze çıktıkları halde yine umursamaz, dünya yıkılsa dönüp bakmaz hallerine devam edeceklerse, edecekler. Birinci ihtimalin sonunda cennet misali bir dünya hayatına kavuşabilirler. Huzur, emniyet, adalet, mutluluk içinde yaşayabilirler. Batı dünyasının vaziyetini silbaştan kendilerine göre ayarlayabilirler. İkinci ihtimalin sonu da belli. Cehennemi bir hayat, durmadan artan acılar, göz yaşları, zulümler, toplu ölümler, savaşlar, iç savaşlar, suni kıtlık ve kuraklık, açlık, yokluk, enerji krizleri, sahte salgınlar, aşı ya da ilaç gibi gösterilen ve zihni uyuştururken genetiği bile bozan sıvılar ve çok daha fazlası…

Batı dünyası hazır olsun. İstanbul bu müdahaleleri karışılık beklemeden yapacak. Bir teşekkür bile beklemeyecek. İnsanlık kurtulsun diye yapacak. Batılıların farkında bile olmadığı çok kalın zincirleri kısa sürede kesip atacağım ve insani bir tavırla ayağa kalkıp kalmayacaklarına, başlarındaki insanlık düşmanlarını ayaklarının altına alıp almayacaklarına bakacağım.

Ve herkes görecek ki bunları yaparken de yok edilemeyecek, öldürülemeyecek ve durdurulamayacağım.

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın