Herkes üzerine düşenleri yapmaya başlasın


Benimle ticari, askeri ve siyasi sahalarda iş yapmak isteyen dünyadaki devletler/hükumetler, ülkelerinde bulunan Süleymanlı cemaati unsurlarının tamamını sakince ve çok çok kısa süre içinde sınır dışı etsinler. Yurtların/kursların tamamını kapatsınlar. Cemaatimin “bütün faaliyetlerini” kendi ülkeleri içinde tamamen durdursunlar. Mason tarikatının ele geçirmiş olduğu ve en insanlık dışı kara para işlerine bile alet etmiş olduğu cemaatimi, kısacık sürede sil baştan tesis edeceğim.

Kısacık süre sonra dünyanın enerji, gıda, ziraat, hayvancılık, araba ve inşaat başta olmak üzere çoğu sahalarına/piyasalarına açıkça ben yön veriyor olacağım ve o gün geldiğinde kararlar alırken, bu günlerde meşru, hukuka uygun ve insanlığın faydasına olan taleplerimi kimlerin dikkate alıp almadığını göz önünde bulunduracağım.. Bu nedenle, bazı devletlerdeki çok büyük şirketlerin de bu gibi konularda ülkelerinde üzerlerine düşenleri yapmalarını tavsiye ederim.

İnsanlık düşmanı ve Londra merkezli dünya düzeni büyük bir hızla yerle bir olmaya devam ediyorken, artık taraflar açık/görülür hamleler de yapmalılar. Herkes üzerlerine düşenleri yapmalı.

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın