Geri zekalı bunlar


Hakaret kastı ile yazmıyorum, tıbbi bir değerlendirme bu… Hakikaten geri zekalı bunlar. İşi gücü bırakmışlar da metafiziğe yükleniyorlar. Hala metafizik saldırılar yaparak beni durdurabileceklerine inanıyorlar. Onların saldırıları artırdığı zamana denk getirerek yayınlar ve yazışmalar yapıyorum ki ne kadar büyük bir zeka, idrak ve muhakeme sorunu yaşadıklarını anlasınlar diye…

Lakin faydası yok. Çaresizlikten böyle yaptıklarını değerlendiriyorum ama çaresizlik bile bu kadarına sebep olmaz. Bunların hakikaten akıl ve zeka sorunları var. Dünyanın düzeni çoktan yıkılmış da siyasi sahadaki üç beş hainle ve metafizik sahada son kalmış büyücülerle, medyumlarla, cinlerle bu işi tersine çevirecekler. Boşa uğraşıyorlar.

Satanistleşerek rezilce, canice, sapıkça bir hayat yaşayan bir kişi, ister dünya insanı olsun, ister uzaylı insan türlerinden olsun, ister cinlerden olsun, akıl sağlığını bir yana bırakmak zorunda. Bu günlerde bu sarsıcı gerçeği bir kez daha görebiliyoruz.

Kaf dağından içeri giremeyen başka dünyaların insanları, burada sıkışıp kalmışlara yardım etmek istediler ve sınıra kadar gelip oradan topluca saldırılar yaptılar. Yine de ölmedim. O süreçte yüz milyarla uzaylı ve de biyonik robot imha oldu… Şimdi bizim dünyamızda bir avuç satanist metafizikçi kalmış ve beni öldürecekler. Uğraşıp dursunlar. Ben şu sıralarda başka dünyaları fethetmenin planlarını dahi çalışıyorum.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın