Tamamen çökertilecek


Türkiye’de organ kaçakçılığı işi ve çeteleri tamamen çökertilecek.

Türkiye’yi bilerek, isteyerek, tepeden gelen talimatlar icabı mali, dini, ruhi ve sosyal krizler içinde tutuyorlar. Yanı sıra bilerek eğitme ve öğretme sistemini yerlerde süründürüyorlar ama buna rağmen bilerek/isteyerek tıp sahasında Türkiye’nin çok iyi yerde olmasını sağlıyorlar.

Bilerek hastahaneler zincirleri ile dolu bir Türkiye inşa ediyorlar. Bununla pek çok şeyi hedefliyorlar ama bu hedeflerden biri de organ işlerini sorunsuz ve “daha düşük maliyetlerle” yapabilmek. Bir işi yaparken, yapılan işlerden, daha yüksek meblağda para kazanmak.

Milletler arası organ kaçakçılığı sisteminin Türkiye ayağında (ki bu sistemde merkez ülkenin Türkiye olduğu görülüyor) çalıştırılan çoğu kişiye ve tesise/hastahaneye Türkiye piyasasına ve para birimine göre paralar veriliyor, masraflar yapılıyor. On milyondan fazla sözde mültecinin ısrarla Türkiye’de tutulmaya çalışılmasının arkasındaki en sarsıcı gerçeklerden biri de bu ve bol bol organ bulabiliyorlar. Bol organ verici ya da kaçırılarak organları alınan kişi bulunabildiği gibi… Bir yandan da Türkiye içinde bu insanların organlarını sorunsuz şekilde çıkartıp sevk edebilecek alıcı doktorları, hastahaneleri ve aracı diğer kişileri/sistemleri bulabiliyorlar ve düşük masraflarla bu sistemi işletmiş oluyorlar. Hatta nakliye kısmında bile kendi piyasalarına kıyasla çok düşük maliyetlerle çalışabiliyorlar. Daha başka kara para sahalarında da Türkiye’nin böyle mali krizlerde olması işlerine geliyor. Hükumetin ve siyasi partilerin tamamı da Londra merkezli bu sisteme çalışınca, milleti oyalamak için sürekli danışıklı dövüşünce, bu Türkiye nasıl düzelsin… Bu kısma takılanlar, kabullenemeyenler hala kaldıysa, hemen Sabetaycı gizli Yahudi Meral Akşener’e “Sen mafya anası mısın? Organ işlerine kadar kara paranın içinde misin? Çok sayıda gizli servis ve mafya ile bağlantılı mısın?” diye sorarak işe başlasınlar. Cevaplarını bana aktarsınlar, itiraf etmez de yalanlar uydurursa, hemen karşılığını vereceğim. Onların “Atatürkçülük, cumhuriyet, laiklik, çağdaşlık” dediği sistemin aslında ne olduğunu somut delilleri ile insanlığın gözleri önüne sereceğim. Hatta isteyenler beni hemen Meral Akşener’le ve hatta aynı sistemin içinde aynı işleri yapan Kemal Kılıçdaroğlu ve altılı masanın diğer sözde liderleri ile ve ayrıca Ümit Özdağ gibi sözde muhalif isimlerle de karşı karşıya getirebilirler.

Bu organlar, parası daha değerli Batı ülkelerine gidince, bir işten kazanılan para böylelikle birkaç mislinden, onlarca misline kadar artabiliyor. Yani dünya genelinde bir kara para işi yapılırken, bu işte kullanılacak olan ülkelerin hükumetlerini, kanunlarını, eğitme ve öğretme sistemini, adalet sistemini, mali ve sosyal yapılarını kendilerine göre ayarlıyorlar. Bunu mason teşkilatı üzerinden örgütlenerek yapıyorlar.

Türkiye’de her şey kötüye hatta felakete doğru giderken, birkaç sektör gibi tıbbın da bu denli gelişmiş olması, yayılmış olması, bir kısmı hakikaten mesleğinde çok iyi seviyede olan bol bol tıp personelinin yetiştirilmiş olması, Ankebut Ağı’nın bir projesi ve aynı zamanda tıbbı bir yüksek gelir kapısı haline getirenler de yine bunlar… Bu sistemi kurmuşken sadece organ kaçakçılığında kullanmıyorlar. Son yıllarda Türkiye’de normal doğum neredeyse yapılmaz oldu. Sırf bu sistem daha fazla kazansın diye, hiç gerek yokken, yüksek sayıda kadın bıçak altına alınarak doğum yaptırıldı. Bu sırada sağlıkları da darbe aldı, cüzdanları da darbe aldı. Devletin hazinesi, sigorta sistemi de gereksiz paralar ödedi, ödüyor. Yine aynı sistemin elinde olan ilaç sektörü de ayrıca beslendi. Daha bunun gibi onlarca tıp kaleminde akıl almaz bir israf, nitelikli dolandırıcılık çarkı dönüyor, paralar İngiltere merkezli insanlık düşmanı sistemin unsurları olan ülkelere ve mafyalara akıyor. Elbette ki bunlara çalışan hükumetlerin bakanları ve başkanları da paylarına düşen paraları ya da taşınmazları alıyorlar.

Bunların, hemen her şeyde, daha soruşturma bile yapılmadan vatandaşları suçlamaları, doktorları ve hastahaneleri kollamaları… Halkın büyük tepkilerine rağmen basın/medyayı hatta kanunları bile hukuksuzca doktorlardan yana ayarlamaları hep bu arka plandaki insanlık dışı kara para sistemiyle bağlantılı… Bu kısma takılan ve bana inanmayanlar hala kaldıysa, hemen Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü diye bir başlasınlar, hükumet yandaşı görünen ya da karşıtı görünen ve ilk akla gelen bütün ana akım gazetelere ve TV kanallarına gitsinler, sahipleri gibi gösterilen gizli servis elemanlarına ve ayrıca genel yayın müdürlerine bu soruları sorsunlar. Lakin görüşmeleri sesli ve görüntülü kayıt altına alıp, inkar edenin kayıtlarını bana göndersinler. Ben önce o inkar görüntülerini bütün dünyaya paylaşacağım ve ardından somut ve çok sayıda delilleri peş peşe paylaşacağım. Tek tek dosyalarını açacığım, çünkü artık vakti geldi…

Son zamanlarda ve günümüzde, Mehmet Haberal bu dengelerde büyük payı olan bir kişi. Türkiye’nin dünya genelinde sözde yasal organ nakli işlerinde en önde adı geçen ülkelerden olması, organ nakil tekniklerinde dünyada en iyi tekniklere ulaşmış olması, hatta dünyanın en önde gelen ülkelerini geride bırakmış olması ve bu kısımlarda hep Mehmet Haberal’ın adının geçmesi, hepsi bu büyük ve şeytani projenin bazı kısımları…

Bu, sadece tıp sahasında böyle değil, sivil havacılığın Türkiye’de son dönemde birden ve çok ileri seviyede güçlendirilmiş olmasından tutalım da farklı farklı sahalara kadar, olağan akışa ters ve tuhaf hadiselerin/gelişmelerin arkasında hep bu milletler arası ve insanlık düşmanı satanist sistem yani Ankebut Ağı var.

Herkes bilsin ki o sözde mülteciler de Türkiye’den hemen gönderilecek, söz konusu organ kaçakçılığı sistemi de tamamen çökertilecek ve çok kısa süre sonra organ naklinin yasal görülen hali/kısmı bile Türkiye genelinde tamamen yasaklanacak. Zaten hala dünyada gerçek bir organ nakli sistemi yok. İnsanlık henüz organ naklini başaramadı, yapamadı. Kimsenin vücudu, başka bir insanın organını kabul etmiyor. Tıp sahasında bu çetenin uydurduğu ve yaydığı bu yalan da çökertilecek. Hem de şaşılacak kadar kısa süre sonra ve aniden…

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın