Jübile mi?


24 Eylül dünyanın sonu değil… Dünyanın mevcut düzeninin, bu güne kadar mevcut olan Londra merkezli Ankebut Ağı sisteminin sonu…

Yahudilerin “Jübile/Yubil” dedikleri şey aslında bu… Bitti, buraya kadardı ve kısa süre önceki yayınlarıma bakılsın “Bittiler, buraya kadardı” dedim. Her sahada bittiler.

Şimdi Ankebut Ağının tabanını “Sistemi kuranlar, kendi elleriyle dağıtacaklar ve sonra yeniden kuracaklar” gibi cümlelerle ahmak yerine koyuyorlar. Öyle bir şey olmuyor, olmayacak. Sistemi Ankebut Ağının üst isimleri değil İstanbul dağıttı. İstanbul karşısında yıllardır sistemi ayakta tutmaya çalışıyorlar ve bunu herkes görüyor. Yeni sistemi de Ankebut Ağının üst isimleri değil İstanbul kuruyor hatta kurdu denebilir. Bunu da herkes görüyor.

Evet, mfs ortaya çıkmadan önce Ankebut Ağının üst isimlerinin bir resetleme planı da vardı ama o şartlarda bile kendi kontrollerindeki dünya düzenini/sistemini yıkmak, sonra yeniden kurmak gibi bir plan değildi.

Hesaplarına göre 2030’dan sonra dünyanın kontrolünü tamamen ellerine alacaklar ve dünyayı tek bir devlet gibi yapacaklardı. Zaten onlarca yıldır bu niyetlerini de belli ettiler, bu yönde alt yapılar da hazırladılar. Gerçek yüzü gizlenmiş çok projeler duyurdular ve uygulama sahasına koydular. Kendi sistemlerini değil, karşıt sistemleri yıkıp yeniden kuracaklardı. Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) dedikleri şeyden tutalım da basit bir piyon olarak kullandıkları Tayyip’e ve çetesine kadar her şeyi buna göre tasarlamışlardı. Anlatması çok uzun gider, Elon Musk karakteri ve onun üzerinden kontrol edilen şirketler bile buna göre planlanmıştı. Hatta Metaverse bile bunun için planlanan bir sistem.

Yıllar öncesinden Metaverse’ün çıkartılacağını, ilan edileceğini biliyorduk ve oturup konuşuyorduk biz… “İblis’in ilahlık iddia etme sistemi” diyorduk. İblis’in, daha önceki teknoloji çağları zamanında da aynı bu çağdaki gibi oyunlar kurduğunu, geçmiş tecrübelerinden istifade de ettiğini konuşuyor, değerlendiriyorduk. Lakin, neler planlanıyordu, neler neler olacaktı, bakın ne oldu…

Yıkılan Ankebut Ağı oldu. İblis’in sistemi oldu. Deccalin sistemi oldu. Dünyalılar ve uzaylılar dahil olmak üzere insanlar alemi… Dünyalılar ve uzaylılar dahil olmak üzere cinler alemi ve bunca tecrübesiyle İblis ve deccal ittifakı… Cin, büyü, metafizik kartından sonra çok çok ileri teknoloji kartı da ellerinde olduğu halde bütün bu koca ittifak, İstanbul engelini yine de geçemedi. Bu konuyu sesli olarak saatlerce anlatmak lazım ama hem vakti değil hem de her seviyeden herkesin anlayabileceği bir mevzu değil. Vakti geldikçe, anlaşılabilecek oldukça ben peyderpey sesli, yazılı anlatırım.

Kabalacı, büyücü, İblis’e ruhunu satmış, iyilik ve doğruluk namına ne varsa ayaklarının altına almış insan şeytanlarının söylediklerine itibar etmeyin. Bu gün yeni bir dünya düzeninin somut şekilde kurulduğu gün… Eskisinin de somut ve kesin şekilde çöktüğü gün… İblis’in de “asıl/gerçek deccalin” de kahrettiği gün…

Onlarca yıldır metafizik teknikler kullanan Simpson ekibi, doğru şeyi görmüş ama doğru yorumlayamamış. Tıpkı Mayalar gibi.. Tıpkı şu andaki pek çok ülke liderinin veya büyük holdinglerin patronlarının çalıştırdığı medyumlar gibi… Görmek yetmez, görüleni doğru yorumlamaya yarayacak iyi niyet, dürüstlük, bilgi birikimi, tecrübe, muhakeme, feraset ve istişare gerekir.

| Mfs – Devir bozan – Akademi Dergisi

..

Bir Yorum Yazın