Putin ve avanesi ayaklar altında kalacak

Ne demiştim uzun zaman önce?

“Rusya ya savaşa savaşa muzaffer olacak ya da savaşa savaşa parçalanacak. Ukrayna ile danışıklı dövüşmemeli, gerçekten savaşmalı.”

Şimdi ne diyorum?

“Putin Rus halkının ayakları altında kalacak.”

Her şeyi en anlaşılır şekilde ve zamanında söylemiyor muyum hatta sık sık tekrara girmiyor muyum, neden anlaşılmıyorum? İş işten geçtikten sonra, şimdilerde seferberlik ilan etmek hata üstüne hata ya da ihanet üstüne ihanet… Bu, ne Rus halkının ne Türk halkının ne de Batı’nın sömürmesinden kurtulmak isteyen diğer bölge halklarının menfaatine değil.

Bence Rusya halkı seferberlik haline geçiyorken, Putin, Lavrov, Peskov, Zaharova ve Şoygu başta olmak üzere, Rusya’nın idari ve askeri kadrosunda batıya çalışan, batıyla danışıklı dövüşen ne kadar hain varsa, hepsini ayaklarının altına almalı. Aksi halde, tekrarla söylediğim gibi, Rusya halkları parçalanacak, Rusya’nın siyasi haritası değişecek ve Ukrayna’dan bile küçük ve zayıf bir toprak parçasına “Rusya” denilecek. Ve tekrarla ifade ettiğim gibi, ben de süreci bu yöne doğru yöneteceğim. Hainlerin başı tuttuğu bir danışıklı savaşta, bölge halklarının epeyi bir kısmının kurban olmasına izin vermeyeceğim. Dini ve cinsi sahada sapıtmış olan bazı halkları ise umursamayacağım, onlara destek olmayacağım.

Putin “Blöf yapmıyorum” demiş. Doğru söylemiş. Yaptığına blöf değil de “danışıklı dövüş” denir. “Kritik bir zamanda yeni bir ihanet” denir. Putin, oraya buraya doğru tehditler savurmuş, o tehditlerin hepsinin arkası boş. Hiçbir şey yapamaz. Varsa yoksa nükleer, nükleerrr… Putin’den hariç kaç tarafta daha var o nükleer silahlar? Kafamız atarsa hiç silah kullanmadan oldukları yerlerde patlatırız Putin’in nükleer silahlarını… Kimse takılmasın şu danışıklı dövüşçünün arkası boş tehditlerine, şu danışıklı dövüşlere ve herkes aklını başına, başlarındaki hainleri ayaklarının altına alsın. Yoksa hiçe sayıp da danışıklı dövüşlerinde harcayacaklar onlarca halkı…

Dikkat edilsin, ellerinde ne güç ne de kara para kaldı…

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

..

Bir Yorum Yazın