Netleşmeli

Süreç işliyor, bizim tarafta herhangi bir karar değişikliği yok. Son saha kontrollerini, değerlendirmelerini yapıyoruz. Hala Tayyip’i başta tutmak ya da ondan hiç farklı olmayan altılı çete ile yola devam etmek isteyen bütün taraflar yani hala Londra merkezli “çökük” sistemle yoluna devam etmek isteyenler, iyice ayrışsınlar. Biz “Tayyip devri bitti” dedik ve bitti. Lakin, kendini ayakta tutamayan bazı zavallılar, Tayyip’i ayakta tutmaya oynuyorlar. Kimleri karşımıza, kimleri yanımıza alacağımızdan emin olmak istiyoruz. Herkes en kısa sürede safını netleştirmeli. İyi bilinmeli ki Tayyip’i hala iktidarda tutmak isteyen başka devletlerin liderleri/hükumetleri bile Tayyip’le beraber yıkılacaklar. Bunlardan bazı liderler ve güya iş adamları ise Tayyip’ten bile önce yıkılabilirler.

Ayrıca bilinmeli ki Avrupa’nın mali krizleri Türkiye’nin ve ABD’nin mali krizlerinden çok çok daha ağır olacak gibi görünüyor. Devasa bir Euro krizine de ayrıca hazırlıklı olunmalı. Ben sözde mültecileri göndermek yolunda ilerledikçe, ordumuzu Suriye ve benzeri yerlerden geri çekmek yolunda ilerledikçe ve cemaatimi temizledikçe, eş zamanlı olarak Ankebut Ağına onlarca farklı koldan darbeler vurdukça da hem Türkiye hem de dünya karışacak. Türkiye karıştıkça da Tayyip’in ve çetesinin sonu gelecek ama o anlarda eş zamanlı olarak en büyük darbeleri Avrupa alacak, Londra alacak.

Doğudan batıya doğru akan kara ve kanlı paralar iyice kesilecek. İnsanlar, İslam düşmanları tarafından ele geçirilmiş olan devletimin ve cemaatimin ne kadar insanlık dışı işlerde ve ne kadar ileri seviyede kullanıldığını gördükçe… Bağlantıların her yere nasıl çıktığını gördükçe… Türkiye’deki ve dünya genelindeki siyasetçilerin, iş adamlarının, muhtelif devletlerin kurumlarının bile bu sistemin içinde olduklarını gördükçe, hatta bazı milletler arası teşkilatların bile bu işlerin içinde olduğunu gördükçe inanmak istemeyecekler. Sonra onların öfkelerini ben bile sakinleştiremeyeceğim. Ben bile sahanın büyük çoğunluğunu kontrol altında tutamayacağım. Her şey çok hızlı şekilde yaşanacak. Ankebut Ağı ise hiçbir şey yapamayacak.

Bizim geri vitesimiz yok. Bu meselede son kararı verdik, mühletleri bitirdik, bunu da ilan ettik. Bu gerçek artık iyice anlaşılmış olsun ki kısacık süre sonra her yer yangın yeri olduğunda herkes kusuru kendinde arasın.

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın