Kraliçe ölmemeli

Merhaba millet! Ben mfs… Eskiden beri bu mekanın, uzun zamandır İstanbul’un ve şimdilerde dünyanın sahibiyim. Kraliçe’nin sistemini tepeden aşağı doğru yakan, yıkan kişiyim. Çok yakında dünya genelinde onlarca hükumeti devirecek, şu anda bile altlarını oymuş, boşaltmış kişiyim.

İngiltere Kraliçe’si ölmemeli. Zaten o hasta da olmadı, o bir biyonik robot. Önceden haber verdiğim gibi, onu ve Kraliyet ailesini tamamen oyundan düşürüyorum. Buralara kadar geldik ve şimdi üst üste darbeler aldıkça, Kraliçe’nin sağlığı hakkında sürekli kötü haberler yayıyorlar. Tarih boyunca belki de on binlerce kere oynadıkları oyunu tekrar oynuyorlar. O biyonik robottaki uzaylı, gidip de Kraliyet ailesinin başka bir ferdinin suretinde yapılmış başka bir biyonik robotun içine girer. En fazla birkaç dakikasını alır. Artık bu türlü adice oyunları da bozuyorum. Sahada böyle işlere de izin vermeyeceğim.

Hala karşımda olabileceğini, karşımda durabileceğini düşünenler varsa, çok yükseldiğim şu anlarda hepsini karşımda hamleler yapıyorken görmek isterim. O Mehmet Haberal’ı da ayaklarından tavana asacağımı önceden haber vermiştim. İzleyin şimdi, sırası geliyor, ona da neler neler olacak. Adnancıların adliyelerde Türk milleti karşısında bu kadar adice işler yaptırabilmeleri, haksızlıklar yaptırabilmeleri, masumları ve vatanseverleri suçlu, kendilerini masum ve haklı çıkartabilmeleri hep Mehmet Haberal’ın da sayesinde olan işlerdi. Haberal’a kulluk eden Tayyip’in, Bohçalı’nın, Soysuz’un ve benzerlerinin sayesinde de mümkün olabilen işlerdi.

Belki de sadece birkaç gün sonra Türkiye’de bir sabah uyanıldığında, Haberal’ın emrindeki, Adnan Oktar’ın emrindeki yüzlerce hakim ve savcının bir gecede öldürüldüğünün ya da kaçırıldığının haberleri de duyabilir. Devleti “resmen” elinde tutanlar, hemen şimdi, devletin yetkili kurumlarını ve kişilerini, işlerini doğru şekilde yapar hale getirmezlerse, ben onların işlerini bitireceğim. Yemin olsun ki bitireceğim. Delilse delil, şahitse şahit verelim. İstediklerinden, aradıklarından çok çok daha fazlasını verelim ve işlerini yapsınlar. Ya da aldıkları maaş değil sadece, nefesler de haram demektir ve gereğini yaparız. Bu top bu defa buradan dönmeyecek, bütün cihan karşımıza çıkacak olsa bile bu ülkeyi bu Yahudi/Mason ve aynı zamanda İngiltere/ABD merkezli insan şeytanları çetesinin ellerinden kurtaracağız.

Yurt içinde ve dışında benden yana olan bütün taraflar da her şeye, her ihtimale hazır olsunlar. Ya Türkiye hemen şimdi bir hukuk devleti olacak, hukukun gereğini yerine getirecek, Adnan Oktar suç örgütünü devletin milletin bütün kurumlarından, cemaatlerinden, derneklerinden, vakıflarından, okullarından, üniversitelerinden, sanat camiasından, basından, medyadan, ordudan, emniyet teşkilatından, istihbarat örgütlerinden, sanayi sahasına kadar her yerlerden temizleyecek ya da altta kalanların en iyi ihtimalle canları çıkacak. Bazıları ise ölebilmek için yalvaracaklar. Parça parça öldürülen bebeklerin, tecavüze edilerek ve işkence edilerek öldürülen bebeklerin ve çocukların ahları çıkacak. O insan şeytanlarını köpeklere parçalatacağım ve leşleri hiçbir zaman bulunamayacak. Toplamda böyle binlerce kişi olacak. Bunu da baştan yazıyorum ve yapacağım. O gün geldiğinde görülecek ki kimse bana hesap soramayacak. Bir değil, onlarca farklı millet ayakta alkışlayacak. Çünkü meydana çıkacak deliller zaten onlarca milleti eş zamanlı olarak ayağa kaldıracak.

Haydi “Yapamazsın, yaptırmayacağız” diyen kim, kimler varsa çıksın meydana. Şu şartlarda bile benim devletimin gücüyle, polisiyle, adliyesiyle üzerime gelmeyi düşünebilecek, konuşabilecek kadar ahmak olanları en önden çıksınlar karşıma. Yaşayalım, görelim, bu defa neler oluyor. Dünya da görsün.

| Mehmet Fahri Sertkaya – Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın