Vakti geldi

Adnan Oktar organize suç, terör ve ihanet örgütünün pusuları, zorbalığı, şantajları, tehditleri ve türlü tuzakları ile hayatları mahvedilmiş olan Türkiye’deki ünlü kadın ve erkekleri kurtaracağım. Ses sanatçıları, mankenler, oyuncular, TV programcıları, sunucular, Youtube ve sosyal mecra ünlüleri, memurlar, belediye başkanları, kaymakamlar, valiler, sahte tarikatların üst isimleri, herkes bu pisliklerin ellerinden kurtulacak.

Önce, bütün dünyanın dengesini sarsmayacak surette sınırlı sayıda somut deliller paylaşayacağım ve adli yetkililerin vazifelerini bu defa “tam” ve “gerçek” bir operasyonla yapmalarını kısacık süre bekleyeceğim. Hukukun gereği yerine getirilmiyorsa o meşhur pimi çekeceğim. Dünyanın nerelerinin ne kadarının karıştığı, yıkıldığı, çöktüğü, yandığı, bittiği, toplamda kaç kişinin öldüğü, kaç devletin yıkıldığı hatta dünya savaşının çıktığı bile umurumda olmayacak.

Eş zamanlı olarak ve Türkiye’nin adliyelerini, Emniyet teşkilatını yok sayarak, silahlı operasyonlar yaptıracağım. Ordumun bir kısmını polis teşkilatının bir kısmının yerine vazifelendireceğim. Her kim, insanlık namına, vatan ve millet namına yapılacak bu operasyona karşı durmaya kalkacaksa, oracıkta ya da makamında vurduracağım. Amir, memur, polis, jandarma, savcı, hakim, müdür, bürokrat, büyük elçi, mafya babacığı, millet vekili, bakan hatta cumhurbaşkanı oldukları bile hiç fark etmeyecek. Herkes safını seçecek, sonucuna hazır olacak.

Her zamanki gibi ciddiyim. Her zamanki gibi, ben baştan söylemiş bulundum. Adnancıları, bedeli her ne olursa olsun bitireceğimi, çökerteceğimi ve cemaatimi de temizleyeceğimi defalarca yazmıştım. Artık vakti geldi. Süleymanlılar cemaatinin bile uzun zamandır Adnancıların elinde oyuncak olduğunu en somut delilleri ile gözler önüne sereceğim.

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın