Bu ülkede bir devrim olacak


C. A (Akademi Dergisi takipçisi) :

Hocam cinlerle savaşırken bir ara üstazımızda ahmet bey abimizde oradaydı demiştiniz ortada bir tezat yokmuMehmet Fahri Sertkaya:

Tezat yok. Daha yüzlerce meselede gerçekleri anlatmıyorum. Çünkü zamanı gelmeden anlatınca fayda değil, zarar veriyor. Müslümanlara değil, bunca ihaneti etmiş hainlere yarıyor.

Biraz gerçekçi bakın meselelere. Bunca ihanet, bunca hain teşkilatlar, birileri gerçekleri öğrenip anlatınca hemen bitecek olsaydı, bu güne kadar binlerce kere anlatmış olurdum.

Bu ülkede en insanlık dışı suçları işleyen pek çok kişinin hukuki zeminde dokunulmazlıkları var. İlan edilmemiş, resmiyete dökülmemiş bir dokunulmazlık bu… İşte, milletimizin askeri araçlarının ve mühimmatının başka ülkeye kanunsuz şekilde kaçırıldığının ispatını paylaştım da ne oldu? Başkaları da bir senedir ispat paylaşıyorlar da ne oluyor? Bu ülkede bir devrim olacak. Cemaatimizin içindekiler başta olmak üzere, diğer cemaatlerin içindekiler ve bütün devlet kurumlarımızın içindekiler topluca alınacaklar. O güne kadar da nerede neyin doğrusu anlatılması gerekiyorsa sadece onları anlatıyorum. Lakin söz konusu topluca devirme kısmına çok çok az kaldığının müjdesini verebilirim. O vakit bile hemen her şeyin hakikatini anlatmayacağım. Bana sorulacak pek çok meselede genelin bildiği şekli anlatacak, o şekilde cevaplar vereceğim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın