Son kez ikaz ediyorum


Galiba daha önce pek çok kere olduğu gibi, öfkemin ve ciddiyetimin seviyesi yazılarda fark edilemiyor. Yine iş işten geçince “Biz buraya, bu seviyeye ne zaman geldik” diyecekler ama yine kendi suçları olacak.

Etrafımda at izi it izine karışık. Bu beni fazlasıyla rahatsız ediyor. Etrafım Birleşmiş Milletler gibi oldu. Üstelik çok basit düşüncelerle, çok basit planlarla, çok çok basit adamlarla hareket edenler var. İyice daraldım. Üç vakte kadar buradan çok büyük bir gürültü çıkar. Sonra bütün Türkiye’nin duyacağı ve merak edeceği bu mevzuyu/patlamayı/çatışmayı hangi resmi yetkili kişi nasıl kapatırsa kapatsın. Kapatamazsa, inceldiği yerde kopsun. Ben ne ceza evine girerim, ne de mezara girerim ne bir adamımın bile oralara gönderilmesine izin veririm. Yıkarım sistemi, geçerim.

Ayrıca, senelerdir aynı şeyi yazıyorum. Benim mükemmel bir sistemim ve teşkilatım var. Uzaylı taraflar bile zarar veremediler, veremezler. Dünyalı ya da uzaylı başka hiçbir grubun ek korumasına ihtiyacım da yok. Kendi kendine vazife çıkartarak güya buralarda ek koruma sağlıyormuş gibi takılan lüzumsuz, samimiyetsiz gruplardan da rahatsızım. Herkes kararını buna göre versin.

Epeyi zamandır dünyanın dört bir yanındaki etkili ve yetkili gruplarla bir şekilde temas halindeyiz ama ben bir türlü yüzyüze görüşmeler yapamadım. Artık ötelemek mümkün değil, bu temaslar kurulacak. Önümüzdeki günlerde sağa sola gidebilirim. Birkaç ağır mekana uğrayıp gelebilirim. Memleketin ve milletin menfaatine olacak temaslar yapabilirim. Kimse heyecan yapmasın, boşuna gürültü çıkartmasın. Bunu da baştan söylemiş olayım.

| Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

..

Bir Yorum Yazın