Kelin ilacı olsa…


Sıktı artık. NATO ve İsrail piyonu Zelenski’nin, NATO ve İsrail piyonu Tayyip ile bir aradayken de yine şu askeri/haki renk tişört şovu/rolü yaptı. Çok uzun zaman oldu, Ukrayna’ya bile isteye ihanet eden Zelenski, şu tişört şovunu terk etmedi. Görenler de herifin sabah akşam içip çekip eğlendiğini bilmeyip, sabah akşam kara para hesapları, kaçırılacak Ukraynalı çocuk ve kadın hesapları yaptığını bilmeden üzülürler.

Kanarya Sevenler Derneği yönetim kurulu toplantı ve basın açıklaması yapsa, şu kara suratlı kara paracılardan daha ciddi, daha ağır, daha tesirli, daha inandırıcı ve güven verici dururlar. Ölmüşler de ağlayanları yok. Bir mahalleye muhtarlık bile yapamayacak kadar liyakatsiz ve vasıfsız iki tane İngiliz piyonu dublör, mason tarikatının marifetiyle devletlerin başlarına getirilmişler, sonra bir araya da getirilmişler, güya devletleri, orduları idare ediyorlar da güya krizleri de çözecekler. Yanlarında taşıdıkları resmi yetkili adamları da “al birini vur ötekine” ayarında kişiler. İnsanın aklı duruyor, aklı…. İnsan, “Bu nasıl olabilir. On milyonlarca insanın idaresi nasıl olur da böylelerinin eline bırakılabilir” diyor ama İngiliz dayatması cumhuriyet rejimleri, demokratik sistemler ile de baştan beri hedeflenen zaten böyle bir haldi. Hedef bütün devletleri/milletleri felaketlere sürükleyerek bütün insanlığı toptan felakete sürüklemekti…

Şu fotoğraf karesindeki kişilerle sahada paslaşarak aynı kara para işlerini yapan malum mafyaların liderleri bile, dünyanın takip ettiği şu gibi bir faaliyete katılacak olsalar, şunlardan daha doğru düzgün görüntü verirler.

Böyle faydasız ve piyon idarecilerle Türkiye’nin kendi dertlerini çözebilmesi bile mümkün değilken, başkalarının meselelerini, krizlerini çözmesi hiç mümkün değildir. Kelin ilacı olsa, önce kendi başına sürer. Türkiye her manada çoktan batmış, krizlerini çözme rolü oynayanı bile yok.

Baştan beri söylediğim gibi, Türkiye, Rusya-Ukrayna meselesinde taraf değildir. Ukrayna bizim hiçbir şeyimiz değildir. Kraliçe Elizabeth’in sistemine çalışan Türkiye’deki sözde Türklerin, Türkiye’de Ukrayna yanlısı suni kamuoyu oluşturması da kabullenilebilir bir şey değildir. Söz konusu sistemin bir bütün olarak sergilediği şu roller, şu sahneler, onlara fayda verecek de değildir.

Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın