Güneşin suçu yok

Dünyanın merkezindeki çekirdeğe müdahale etme kararı alacak kadar daraldılar. Haftalar öncesinde sesli yayınla haber vermiştim.

Dünyamızda binlerce senedir gizlice yaşayan çok yüksek teknolojili uzaylılar, son zamanlarda dünya üzerindeki hakimiyeti o kadar kaybettiler, o kadar zor hallere düştüler ki kaçacak yer arıyorlar. Çok yakında ABD’nin bile açıkça yıkılacağını, iflas edeceğini de gördüler, kabullendiler. İngiltere’nin bile perişan olacağını, Kraliyet ailesinin bile yok olacağını, Çin’in bile perişan olacağını hatta şu anda olduğunu kabullendiler. Üç sene önce söylense kahkaha atıp itibar etmeyecekleri, uçuk bulacakları daha çok şeylerin kısa sürede gerçek olacağını biliyorlar. İstanbul merkezli yeni bir dünya düzeninin artık açıkça görülecek şekilde tesis edildiğini görüyorlar. İnsan gibi yaşamadıkları için, bu yeni düzende yerlerinin olmadığını,onları yeraltı üslerinde, şehirlerinde tutmayacağımı, yaşatmayacağımı da biliyorlar.

Lakin, Zülkarneyn aleyhisselamın dünyamızın etrafına çektiği Kaf dağı (nam-ı diğer Van allen radyasyon kuşağı), düşman uzaylı türlerin dünyamızdan başka dünyalara gitmelerine izin vermiyor. Kaf dağı, dışarıdan içeriye girişi engellediği ve dünyayı uzaylı saldırılarından koruduğu kadar, içeriden dışarı çıkışı da engelliyor. Söz konusu uzaylı türler, hala Zülkarneyn devrinin bilim ve teknoloji seviyesine yükselemediler. Son zamanlarda anlattığım şeylerden sonra iyice emin oldular ki Kaf dağı denilen manyetik koruma kalkanı, gücünü dünyanın tabii manyetik alanından alıyor. Dünyanın tabii manyetik alanı da merkezdeki çekirdeğin dönüşü sayesinde manyetik alan oluşturuyor.

MFS hocamızın 2019 yılında yazdığı bir yazı

Şayet oraya, çekirdeğe müdahale ederlerse ki edecekler, yaşanacaklar The Core (Çekirdek) filmindeki gibi olmaz, olmayacak. Daha önce sesli bir yayınla bahsetmiştim ki dünyanın çok farklı farklı yerlerinde akıl almaz tabiat hadiseleri yaşanır. Bilim kurgu filmlerinde görülünce “çok abartılmış” denilen sahneler gerçekten yaşanabilir. Kısa sürede milyarlarca insan ölebilir. Elektrik ve elektronik sistemlerinde de görülmemiş sorunlar yaşanır. On milyarlarca cihaz aynı anda bozulabilir. Onlarca ülke aylarca hatta yıllarca karanlıkta kalabilir ve onlarca devlet sisteminin/kurumlarının işlerliği bir anda durabilir. Neler yaşanabileceğini saatlerce anlatmak gerekir.

Arka plandan çoktan haberleştiler. Çoktan talimatları dağıttılar. Bu günlere hazırlandılar. Çok sayıda hükumetin içinde biyonik robot liderler ve bakanlar, konudan zaten haberdarlar. Söz konusu uzaylı türler, bunu denemeden önce insanların kabullenişlerini, zihinlerini yönlendirmek ve kandırmak için “Güneşte devasa patlamalar” dediler, diyorlar. Çok olağanüstü hadiseler yaşanırsa ki yaşanacak, herkes bilmeli ki bu dünyada duramayacak kadar zavallı hale düşmüş bazı uzaylı türler, dünyanın çekirdeğine müdahale ettiği için yaşanacak. Hatta şu son günlerde de bu türlü müdahaler başladığı için dünyanın farklı yerlerinde değişik sorunlar yaşanıyor.

Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın