Bir çeşit Göbekli Tepe…

Ne yaptığının tam olarak farkında olmadan bir çeşit Göbekli Tepe yapan Asyalı adamın videosunu izleyin…

Göbekli Tepe, çok gelişmiş bir madencilik faaliyetinin/şantiyesinin küçük bir kısmından başka bir şey değildi. Yeraltından çıkartılan sıvılaştırılmış bazı madenleri yeryüzünde UFO tarzı araçların kolayca alabilecekleri hale getirmek için tesis edilmişti. Bu videoda su akan kanallarda, Göbekli Tepede sıvılaştırılmış madenler akıyordu. Teknoloji o kadar ileriydi ki böyle geçici bir madencilik çalışması için çelik doğramalarla sistemler kurmaya, uzun uzun işçilik yapmaya, büyük masraflara girmeye gerek kalmıyordu. Devasa kayaları istedikleri şekle çok kısacık sürede ve kolayca getirebiliyorlardı. Bu kayaları çok uzaklarda da olsalar kısa sürede nakil edebiliyorlardı. Göbekli Tepenin aslında üstünden daha çok altı mühim… O bölgede yerin altında çok çok gelişmiş teknolojilerle yapılmış kısımlar olduğunu onlarca senedir biliyorlar ve gizliyorlar. Bu günlerde bile oralarda bulunan mühim şeyler Türkiye’ye bırakılmıyor, resmi yetkili hainler sayesinde hemen ABD’ye, İngiltere’ye, İsrail’e gönderiliyor.

Göbekli Tepeyi ilk defa yapanlar ve kullananlar, ancak yüksek bilim ve teknoloji ile yapılabilecek ayrı ayrı izler, işaretler bıraktılar ama sonraki binlerce sene boyunca orayı daha başka ve daha ilkel kavimler de kullandılar. Dünya insanlığına, çok sonraki devirlerdeki insanların yaptıkları teknolojisiz ve basit müdahaleler anlatılıyor, gösteriliyor. Aynı hile piramitler için de yapılıyor. Piramitleri çok yüksek teknoloji ile yapanlardan sonra, bilim ve teknolojiye sahip olmayan insanlar da uzun süreler kullandılar ya da müdahaleler ettiler. En çok da İngilizlerin sözde bilim adamları (ki hep satanistler) piramitler hususunda en başından beri dünya insanlığını kandırdılar. Yaklaşık on yıldır Göbekli Tepe hakkında da ezberleri bozduk. Dikkatleri çektik. Öyle ki yayınlarımıza uygulanan çok ağır sansürlere rağmen, çok kısa süre içinde yüz binlerce kişiye ulaşan Göbekli Tepe yayınlarımız oldu. Dolaylı yollardan bu yayınlar ve verdiğimiz kritik bilgiler on milyonlarla insana ulaştı. Dünya genelinde tesiri görüldü, görülüyor. Şimdilerde ise ibre bizden, hakikatten yana dönüyor. Milletler arası satanist derin devlet yerlerde kıvranıyorken ve son nefesini vermek üzere bir haldeyken, Göbekli Tepe’ye dair yalanlar da yıkılmak üzere… Tek başına Göbekli Tepe bile, dünya insanlığına anlatılan tarihin yalanlarla dolu olduğunu, geçmişte şimdikinden çok çok daha ileri bilim ve teknoloji, ilim, ahlak, maneviyat ve medeniyet devirleri yaşandığını, evrim teorisinin en çok da gizli Yahudiler ve satanistler tarafından yayılan art niyetli bir din ve insanlık düşmanlığı projesi olduğunu ispat ediyor.

Tapınak olduğuna dair ortada hiçbir somut delil yokken hala oraya “Tapınak” demeye devam eden etkili, yetkili kişilerin, akademisyenlere, basın mensuplarına hatta sosyal medya aktörlerine kadar hepsinin soruşturmalara tabi tutulması gerekiyor. İnsanlık düşmanı bir milletler arası satanist teşkilatın yani Ankebut Ağı’nın mensupları olup olmadıklarının belirlenmesi, mensuplar ise hak ettikleri üzere en sert şekilde cezalandırılmaları gerekiyor. Söz konusu şahısların mason tarikatı ile alakalarının olup olmadığı ve mason teşkilatını “organize hareket etmekte” kullanıp kullanmadıklarının da ayrıca soruşturulması gerekiyor. Hiç kimsenin, hiçbir grubun ya da teşkilatın/tarikatın, hiçbir mazeretle dünya insanlığını kandırmaya, bilimsel gerçekleri yalanlarla, hilelerle çarpıtmaya, din ve ahlak düşmanlığı yapmaya, insanı hayvanlaştırmaya çalışmaya hakkı olamaz. Sadece bir grup insanın ya da bir milletin değil, dünya üzerindeki bütün insanların maddi ve manevi felaketini isteyen, bu maksatla sürekli yalanlarla, fitnelerle, tuzaklarla, zorbalıklarla, haksızlıklarla, yasaklamalarla, sansürlerle, cinayetlerle, katliamlarla faaliyet gösteren söz konusu şahısların ve teşkilatların bir an önce imha edilmeleri, insanlığın en temel vazifelerinden biridir.

Mfs – Ezber bozan – Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın