Çok büyük şeyler olacak, çok büyük…

M. S. (Akademi Dergisi takipçisi):

Hocam hayırlı günler rüyamda bulutların arasında bir kütüphane gibi kitapların olduğu dinlenmek, okumak ve araştırmalar yapmak için insanların gittiği bir yer gördüm. Burası peygamber efendimiz zamanında onun yanındaki sahabelerle inşa edilmiş ismini şuan unuttuğum bir sürü zat varmış, çoğunun ismini insanlar bilmiyor. Bende burada gördüm kendimi Çaka Bey isminde bir adam elime bir dünya haritası verdi bu haritayı size vermem gerekiyormuş haritanın bazı kısımları işaretlenmişti.

Hocam tam size yazıyordum siz yazdınız

Hocam haritanın bu siyah çemberin içi yeşil renkli üzerinde Türkiye yazıyor diğer kısımlar kırmıızydı bir şey yazmıyordu

Türkiye yazısının etrafında altın renkli parlak yıldızlar vardı

Mehmet Fahri Sertkaya: Rüya tabircilerinin haricinde işini iyi bilen astrologların da iyice üzerinde çalışması lazım. Sonra da dünyadaki etkili ve yetkili kişilerin bu kişilere iyice bir danışması lazım.

Çok büyük şeyler olacak, çok büyük… Üstelik çok da hızlı olacak her şey.

“Çok büyük şeyler olacak, çok büyük…” üzerine bir yorum

  1. Hoca’m, Benim ile birlikte yakın olduğum bir arkadaşımı Helikopter ile bir hava üssü’ne götürdüler.Bir müddet uçak ve helikopterlere bakım yapılan hangarın ikinci katında istirahat ettik.sonra döner merdivenden elimde iki canta ile alt kata iniceğim.basamakların başında ayakkabılarımı giyiyorum.üzerleri kurumuş çamurlu.Merdivenlerden indim.Hangarın ortasında yazı yazılabilen sandalyelerden duzen hazırlanmış,Sunum yapacak bir rütbeli tahta önünde ayakta.bir rütbelide sandalyede on sırada oturuyor.hangarın önünde kalabalık askerler var.yeni gelmişler.gece eğitimi yapılacak.Ayaktaki rütbeli bize Meral hanım 3,4 gündür rahatsızdı nihayet iyileşti aramızda diyor.Oda evet diyor.sonra uyandım.

Bir Yorum Yazın