Bitti, buraya kadardı

Suriye’de Tayyip’in kontrolündeki bütün terör unsurları, bütün yağmacı ve kara paracı unsurlar bilsinler ki Tayyip çöktü. Tayyip ve çetesi, Suriye’deki söz konusu terör unsurlarını ortada bırakıp kendini kurtarmanın yollarını deneyecek. Bu kararı aldılar. Biden, CIA, Fransa, Almanya, Kraliçe bile çöktü. Herkes kendini kurtarmanın telaşında. Kraliçe “Tayyip elimden gidiyor, Türkiye elimden çıkıyor” diye diye ahlıyor, vahlıyor.

İhaneti görenler anlatıyor; Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İsrail’e çalışıyor

Kraliçe’nin yakın etrafındaki kişiler bile yargılanmamanın, paralarını ve şirketlerini varlıkta tutmanın mücadelesini vermeye başladılar. Herkes birbirine oyun oynuyor ama hepsi de birbirinin gerçek yüzünü ve niyetlerini biliyorlar. Şu anda ne hallerde olduklarını, nasıl da numara yaptıklarını, birbirilerini kandırdıklarını da biliyorlar.

Tepe kadrolar şimdilik topun ağzına konmayacaklar belki ama Suriye’de onlara çalışan teröristler ve kara paracılar, yolun sonuna geldiler. Akıbetleri, hak ettikleri kadar feci olacak.

Suriye sınırları, sözde Arap baharının öncesindeki sınırlarına dönecek. Oralarda Suriye ve Rusya askerlerinin haricinde ne bir başka ülke askeri kalacak, ne herhangi bir terör örgütü kalacak, ne bir terörist lider kalacak, ne güya biriket evler ve gözlem noktaları kalacak. Suriye-Rusya ortak askeri güçleri, briket evlere kadar her yeri vuracaklar. Karada hiçbir işgal ve terör unsuru kalmayacağı gibi, hava sahasında, Suriye hükumetinin izin vermediği hiçbir bir ülkenin bir uçurtması bile uçmayacak. Bütün devletler Suriye’nin egemenlik haklarına riayet edecekler.

Ordumu da hızla oradan çekiyorum ve her şey buraya kadardı. Cehennem ise hala çok boş ve şu anda Suriye sınırları içerisinde sahipsiz kalmış bütün teröristlere cehennemde yer var.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın