Kalın kafalı teröristler, hainler

Kraliçe’ye hizmetkarlık eden, bu devlete ve millete ihanet eden bütün kalın kafalılar iyice anlamalılar ki İstanbul hükumeti izin vermedikçe TSK hiçbir yere operasyon yapmayacak.

Ordumuz, İngiltere’nin, İsrail’in, ABD’nin ya da başka ülkelerin menfaatleri için hiçbir hamle yapmayacak. Ordumuz, tampon bölge iddalarının arka planında hiçbir yerde ikinci bir İsrail de kurmayacak. Hiçbir yerde kara para işlerine de alet olmayacak. Ordumuz, içine sızdırılmış mason subaylardan da talimat almayacak.

Birilerinin maksadı gerçekten terörün önünü kesmek ve bitirmekse, işte baş teröristler her gün haddi iyice aşıyorlar. Önce siyaset sahnesindeki, sözde siyasi partilerdeki, TBMM’deki, devlet ve ordu kademeleri içindeki teröristleri temizlememiş olan bu devlet, nereye ne maksatla operasyon yapıyormuş. Yığınların zekasıyla topluca alay edercesine yapılan bu çıkışlar “Ben de aynı teröristlerdenim” diye ilan etmekten başka hiçbir şey değildir.

Teröristlerin, hainlerin, İbrahim Kalın gibi bu derece kalın kafalılarını seçe seçe ve kasten mi Ankara hükumetine gönderiyor o Kraliçe, bilemiyorum ama karşımızda olanlar, hadlerini iyice aşıyorlar. Sabrımızın sınırlarını zorluyorlar. Kraliçe’nin emriyle Türk milletinin, Türk ordusunun ve başta da İstanbul’un iradesine rest çekenler, postallar altında ezilirler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın