Vuran vursun

Türkiye dahil, dünyanın herhangi bir yerinde Bayraktar İHA ve SİHA’lara karşı yapılan saldırıları/müdaheleleri, Türkiye’ye, Türk milletine ve İstanbul’a karşı yapılmış eylemler olarak görmeyeceğim/saymayacağım.

Bayraktar üzerinden devam etmekte olan aşırı seviyede yalana, vurguna/dolandırıcılığa, aldatmaya dönük işler, artık iyice can sıkıyor. Bu nedenle, hangi taraf Bayraktar’ın gerçek yüzünü, acizliğini, sahteciliğini, yalanlarını gözler önüne seriyorsa, bunu yapan taraf düşmanım bile olsa rahatsızlık duymayacağım. Zaten insansız araçlar ve pilotlarımız için de bir sorun yaşanmayacak. Öyle ise her yerde herkes zevkine bile Bayraktar avlayabilir ve kimse bunlara sıkıntı yaşatamayacak.

Seksen küsur milyon millet, iktidarı ele geçirmiş hainler, masonlar, kara paracılar ve onlarla birlikte organize şekilde suçlar işleyen iş adamları ve basın/medya ajanları üzerinden daha fazla kandırılamaz. Buna izin vermeyeceğim.

Anlaşılamaz şekilde sahiplendikleri, kahramanlaştırdıkları, savundukları o kara paracı, o vatan haini, o ABD piyonu Zelenski bile çıkıp gerçekleri itiraf etti. “Tüm saygımla ama Bayraktar İHA ve SİHA’lar ifade edildiği kadar etkili ve kritik öneme sahip araçlar değiller” dedi. Daha ne desin, nasıl desin…

Zelenski’nin bu açıklamasını, Ukrayna’da Bayraktar’ların sinek misali avlandıklarını, Rusların resmi yetkililer üzerinden açıkladığı gerçekleri/rakamları bu milletten gizlemek de ayrıca suç ortaklığıdır, ayrıca vatana ihanet eylemidir. AKPKK’nin dolandırıcılığa, sahteciliğe dayalı sözde projeleri nedeniyle bu millet çok büyük zararlar etti ve etmeye de devam ediyor. Bayraktar yalanları, Bayraktar aldatıcılığı, İtalyan kopyası güya ATAK helikoperleri üzerinden yapılanlardan çok çok daha büyük. Artık iyice haddi aştılar. Koskoca devlet, her ama her sahada yalanlarla, art niyetle, sahtekarlıklarla, dolandırıcılıklarla, ihanetlerle idare edilemez. Böyle devlet de hükumet de olmaz. Bu alçaklarla işbirliği yapan hükumetler ve yabancı firmalar da ayaklarını denk alsınlar.

Bu Bayraktar’ın arkasında çok suçlar, çok sahtekarlıklar ve hatta ihanetler var. Yine baştan ikaz ediyorum, yine bana inat kararlar, hamleler yapmaya çalışanları görürsem, neler yaparım, nerede dururum ya da durur muyum, şu anda ben bile tam emin olamıyorum.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın