Kara para süreci

Ermenistan ile yürütülen şey, normalleşme süreci değildir. Pek çok başka devletle/hükumetle de yürütüldüğü gibi bir kara para ve bir ihanet sürecidir…

Türk milletinin de Ermeni milletinin de dünya insanlığının da aleyhine olan bir süreçtir. İnsan kaçakçılığı, organ kaçakçılığı, küçücük bebeklerin kaçakçılığı, küçük kızların ve genç kadınların kaçakçılığı, uyuşturucu kaçakçılığı sürecidir. Bu, görmek isteyen herkesin gözleri önünde açıkça duran bir gerçektir. Muhtelif ülkelerden bu süreçteki suçlara ortak olanlar, olmak isteyenler de açıkça gözler önündedir. Paşinyan’ın ve çetesinin de bu işlerin içinde oldukları, o sözde koridordan geçecek kara para işlerinde kullanılan araçlardan, orada dönecek işlerden komisyonlarını alacakları da bilinmektedir. Gerçekten Türklerin lehine bir şey yaşanacak olsa hemen ayağa kalkan, hemen daha baştan bunu bozmaya kalkan onca tarafın bu derin sessizliğinin sebebi de budur. Buranın gerçek bir Türk koridoru olmayacağını, aslında kara para koridoru olacağını bilmeleri ve birçoğunun da bu insanlık dışı işlere ortak olmalarıdır.

Biz, Türkiye’nin başına Ankebut Ağı tarafından geçirilmiş olan hainlerin ellerini, kollarını bağladık ve yakında indirip meydan yerlerde asacağız. Ermeni milleti de Azerbaycan’daki Türk kardeşlerimiz de aynını hemen şimdi yapmalıdır. Bu bölge artık huzur bulmalıdır. Organize şekilde halkları kandıran şu insan şeytanlarından kurtulmalıdır.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın