Son hazırlıklar da tamamlansın

Kamuoyu da memleket dahilindeki ve haricindeki bütün taraflar da hazırlansınlar.

FETÖ denile denile haksızlık yapılmış her kim varsa… İftiralar atılmış ve sahte deliller, yalancı şahitler ayarlanarak cezalar yağdırılmış her kim varsa… Tehditlerle, işkencelerle hatta tacizlerle ve tecavüzlerle ifadeleri alınmış her kim varsa… Gerçekten masum olan her kim varsa… İsterse Yahudi, Ermeni, Rum kökenli olsunlar hiç fark etmez, hepsini tahliye edeceğim. Yeniden ve adaletle yargılanmalarını sağlayacağım. Ve bu, çok çok kısa süre sonra olacak.

Bu masumların arasından, kanunlara uyarak, teröre, suçlara, ihanetlere bulaşmayarak ve samimiyetle bu devlete ve millete hizmet etmek isteyenleri, daha önceki vazifelerine geri getireceğim. Bir şans daha vereceğim. Meşru şekilde kazandıkları paraları, sahip oldukları taşınmazları ellerinden alınanlara, bunları iade edeceğim.

Söz konusu haksızlıklar, hukuksuzluklar, zulümler, cinayetler, eziyetler yapılırken vazife almış kolluk kuvvetlerinden adalet sistemi vazifelilerine kadar, basın ve medyadan sosyal medyadakilere kadar her kim varsa, hepsinin adaletle yargılanmalarını ve hak ettikleri en ağır cezaları almalarını temin edeceğim. Bu süreçte sahip oldukları kirli paraları ve taşınmazları, elden ele atlatmış da olsalar el koyarak alacağım ve hak sahiplerine iade edeceğim.

Dinimize ve milletimize hizmet maksadıyla tesis edilmiş olan dernek ve vakıflardan, hukuksuz surette el konulan menkul ve gayr-i menkullerin hepsinin peşine düşeceğim. Adalet sisteminin bir kısmını sadece bununla vazifelendireceğim. Hususi olarak ve geniş yetkilerle emirlerine verilmiş olan kolluk kuvvetleriyle birlikte çalışacaklar. Her şeyi tekrardan elden geçirecekler, didik didik edecekler. Vakıf mallarının, kamuya ait olmuş ve kamu menfaatine kullanılması için bağışlanmış paraların ve taşınmazların hepsinin izlerini sürüp el koyacaklar. Bu süreçte suçlar işlemiş olanlar her kim olurlarsa olsunlar, yargılayıp cezalarını verecekler. Kurtarılan paralar ve taşınmazlar, yeni tesis edilecek ve devlet kontrolünde olacak gerçek bir vakfa aktarılacak. Söz konusu vakıf, her 15 günde bir internet sitesi üzerinden bütün faaliyetlerini, harcamalarını, gelirlerini en açık şekliyle yayınlayacak. Dünyadan isteyen herkes her hareketi görebilecek.

Herkesin çoktan duymasını, öğrenmesini sağladık ki Fethullah Gülen de bir gizli Ermeni ve MİT/CIA ortak personeli. Gülen üzerinden tesis edilen cemaatin tepe kadrosu gizli Ermeni, gizli Yahudi, gizli Rum, gizli Ezidi, terörist, dolandırıcı, hain, katil dolu ve bunlara dokunulmadı, dokunulmuyor. AKPKK’nin de tepe kadrosu aynı şekilde… Yok birbirlerinden farkları. AKPKK, FETÖ bünyesinden çıkartılmış bir organize suç, terör ve ihanet örgütü… Bunların danışıklı dövüşleri ve biraz da kara para kavgaları sırasında ezilen, haksızlığa uğrayan, kandırılan, kullanılan, bütün süreç boyunca kanunen suç teşkil eden hiçbir işe de bulaşmamış olan ama cezalandırılan herkesi serbest bırakacağım.

Bu yapacaklarıma ne Tayyip, ne onun tasmasını elinde tutanlar mani olabilirler. Ne MİT, ne CIA, ne İngilizler ne İsrail’deki insanlık ve İslam düşmanları mani olabilirler. Ne kadar gürültü çıkacağı, ortalığın ne kadar karışacağı, kimlerin canlarının yanacağı umurumda bile değil. Bu ülkede devlet gibi devlet sistemi olacak. Adalet olacak. Müslim ya da gayr-i müslim, Türk ya da Kürt ya da Ermeni ya da Yahudi… Türkiye vatandaşı ya da değil… Hiç fark etmez, herkes için adalet olacak. Vatan hainleri, insanlık düşmanları bile adaletle yargılanacaklar. Hiç kimseye haksızlık edilmeyecek. Burada artık satanistlerin, Kraliçe’nin istediği çarpık, çökük bir devlet sistemi, sömürüye ve Türk/İslam düşmanlığına dayalı bir devlet sistemi hakim olmayacak. Burada artık Masonların devlet içinde devlet olduğu bir devlet sistemi olmayacak. Gerçek paralel devletin, muhtelif İslami görünüşlü cemaat ve tarikatlar üzerinden kandırılmış, dolandırılmış, aldatılmış, soyulmuş ve sömürülmüş Müslümanlar olmadığı, İçimizdeki Ermenistan, İçimizdeki İsrail ve Mason tarikatı olduğu açıkça gözler önüne çıkarılacak. Bu kısımda da kimseye haksızlık ve zulüm yapılmayacak. Hiçkimsenin adil yargılanma hakkı elinden alınmayacak. Bütün bunları sağlamak için ihtiyaç duyulan somut deliller çoktan hazırlar.

Her zamanki gibi baştan en açık şekliyle haber verdim. Bundan sonrası herkesin hür iradesine kalmış. Kimseyi zorlamam. Herkes hür bir şekilde tercihlerini yapar ama iyilik yolunda gidenin yolunu açarım, inatla kötülük ve ihanet yolunda gideni meydan yerlerde asarım.

Ayrıca, çok kısa sürede, temelden tavana kadar çok büyük bir “ihya hareketi” yani canlandırma yani sorunlu her kısmı tekrar hayata döndürme, işlerliğini sağlama süreci başlatacağım. Devletimize ve milletimize samimiyetle hizmet etmek isteyen, ihtiyaç duyduğumuz sahalarda eğitimi ve liyakatı bulunan yabancı ülke vatandaşlarını da Türkiye’ye çok seçerek getireceğim. Vatandaşlık vermeyeceğim. Çok uzun oturma süreleri vereceğim. Bu kişilere çok değer verilecek, çok çok iyi davranılacak. Çok iyi şartlarda yaşamaları sağlanacak. Aralarından kararlılıkla ve samimiyetle uzun süre hizmet edenlerin ve edeceğine inanacağımız kişilerin vatandaş yapılmalarını da sağlayacağım.

Bu ülkede bundan böyle Yavuz’un, Fatih’in, Kanuni’nin adaleti uygulanacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın