Bombardımana başlayacağız

Ukrayna cephesinde, Rusların karşısında olan bütün siyasi ve askeri unsurları, 26 Mayıs 2022 Perşembe TSİ 14:00 itibariyle metafizik tekniklerle bombardımana başlayacağız.

Şu batak haldeki batının kibrinden, sinsiliklerinden, benim ülkemde bile bana ayar çekmeye dönük çabalarından, nohut kadar beyinleri ve kararlarıyla güya bana oyunlar kurmaya çalışmalarından gerçekten çok sıkıldım. Her seferinde “Bu kadar ahmaklık olamaz” diyorum ama her seferinde yeni bir ahmaklıkları ile meşgul olmak, vakit kaybetmek zorunda kalıyorum. Böyle süreçlerden hiç de tat almıyorum. Ülkemdeki sözde mültecilerden de çok sıkıldım. Kasıtlı olarak gıda krizi oluşturulmasından, hayat pahalılığına sebep olunmasından, ziraatın ve besiciliğin çökertilmesinden, hala vergilerimizin bile çalınmasından ve her şeyden çok sıkıldım.

Şu Kraliçe’ye ve piyonlarına haddini bildirmenin daha binbir türlü yolu var ama şimdilik Ukrayna cephesinde sadece metafizikle sınırlı kalacak bu operasyonumuz, her an gerçek sahadaki bir mücadeleye de dönüşebilir. Her an dünyanın çok farklı yerlerinde daha başka cephelere de yayılabilir. Kafalarda soru işareti olmuştur, şu kısmı da izah edeyim. Tayyip’i sessizce devirdim. Evet, Türkiye’de artık AKPKK’ye ve danışıklı muhalefete, açıkça görünür bir darbe yapmaya gerek bile kalmadı. Çapı en dar olan kişiler bile en geç iki haftaya kadar, peş peşe yaşanacak hadiseleri gördükçe, anlatmak istediğimi iyice anlarlar.

Dünyadaki çapı geniş kişiler, Türkiye’de ve yakın çevresinde iplerin artık Kraliçenin değil benim elimde olduğunu bir kez daha görmüş bulundular. Dünyanın çok farklı yerlerinde de Kraliçenin değil benim sözümün geçtiğini onlara daha da anlaşılır şekilde göstermek gerekiyormuş ve bunu yapıyoruz, yapacağız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın