Vakit kaybetme Austin!


Oyalama ve piyonlarla oyalanma Austin! Haydi, planlarınızın arkasında dur ve bütün kartlarını kullan. Dünyanın gözleri önünde yazıyorum ki sen gelemezsen de vakti gelince ben sana gelirim. Üç beş tane terör örgütünün, üç beş tane devletçiğin önüne atmak istediğin kahraman askerlerimle gelirim. Yıka yıka, eze eze gelirim.

Haydi, kalk ayağa. Kefenlenmiş NATO’nu da al yanına ve kalk gel buraya. Tayyip ve çetesi yalvarıyorlar senin buraya gelmen için. Yunan’ın hali onlardan da beter. Şu ağlaşanları bir susturun, önümüze attınız, meydandan kaçtınız. Piyonlarınızdan önce siz gelin, gelebilecek yüreğiniz ve bileğiniz varsa…

Sahi, o Kraliçenin ordusu nerede? Size Türkiye’de ve çevresinde hareket sahası bırakmıyorum. Kara para yollarınızı daha da kapatıyorum ve Büyük İsrail Devleti projenizi tarihin çöplüğüne atıyorum. Dünyanın gözleri önünde, ilan ede ede son darbeleri de vuruyorum. Haydi sizi göreyim, haydi dünya sizi görsün, bakalım gerçekte kimsiniz, nesiniz, ne kadarsınız, ne seviyedesiniz, ne işe yararsınız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın