O da bana uyar


Yine devletin hukuk sistemini, kurumlarını, kolluğunu hukuksuz şekilde kullanmak isteyenler var. Yine denize düşen yılana sarılır misali, önünü sonunu hesap etmeden çılgınca işler yapmak isteyenler var. Herkes istediğini yapsın, inceldiği yerden kopsun. O da bana uyar.

Tayyip’in, Tayyip’in tasmasını elinde tutan Biden’ın, Biden’ın tasmasını elinde tutan Kraliçenin iplerini çekmek sadece 15 dk mı alır. 15 dk içinde dünyanın dört bir yanından somut yüzlerce sarsıcı delilin herkese gönderilmesini sağlarım. Yarın mesai gününde dünyanın onlarca ülkesinin önde gelen pek çok adliyesinde bu delillerin somut olarak da teslim edilmesini sağlarım. Netice değişmez, istediklerim olur ama hedef giden yol sapar, başka yoldan gidilmiş olur. Bence yarına kalmaz bu sözde liderler ve hükumetler, zaten birkaç saate devrilirler. Evet, hiç kimsenin şüphesi olmasın ki sadece 15 dk içinde dünyayı sarsarım.

Beni adliyelere çağıranlar oldu da gelmedim mi?

Ne yazdıysam, fazlasıyla yazmaya devam edeceğim. Neler yaptıysam, fazlasıyla yapmaya da devam edeceğim. Ben çilemi doldurdum, imtihanlarımı geçtim ve bu defa önceki gibi olmayacak. Nereye gideceksem çok ama çok kalabalık gideceğim. Varsa itirazı olan, çağırsın geleyim. Nükleer bomba misali geleyim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın