Bu yoldan dönüş yok


Çok ikazlar yaptım, dinlemediler ve bu yolu kendileri seçtiler.

Kızılacak, çıldırılacak ve şaşırılacak bir şey yok. Hala başlangıç seviyesindeyiz, henüz buna gerilme ve restleşme bile denilemez. Nereye kadar gidilmesi icap ediyorsa, oraya kadar gideceğiz. Ne vatan davamıza ihanet edeceğiz, ne milletimize ihanet edeceğiz, ne o bebekleri, çocukları, kadınları daha fazla kaçırmalarına müsaade edeceğiz. Türkiye hür bir devlet, gerekirse buradaki bütün ABD, İngiliz, Alman ve diğer sömürgeci ülkelerin unsurlarını hatta sözde diplomatik unsurlarını bile tek tek ipe dizeceğiz. Var mı itirazı olan? Evet, hepsi hukuka uygun olacak. Dünya insanlığı bizi üç dakika değil, senelerce ayakta alkışlayacak. Benim devletimin gücüyle benim üzerime gelmek isteyen de var mı? O da bana uyuyor, gelsinler ve hem Türkiye’nin hem de bütün dünyanın aynı anda nasıl karıştığını görsünler. Türkün şamarını yesinler. O şamarı tarihten beri çok iyi bilirler.

Çoktan bitmiş, tükenmiş vaziyetteki ABD’yi de NATO’yu da Türkiye’nin askeri gücü, savaşma kabiliyeti, jeopolitik fırsatları güçlü gösteriyordu. Türkiye’yi, başına geçirdikleri hainler üzerinden ellerinde oynatarak, o hainler üzerinden her haltı ederek ve o hainler sayesinde her türlü kara para işlerini çevirerek hala ABD ve NATO dünyaya kendilerini güçlü gibi gösterebiliyorlardı.

Şimdi ise Türkiye ABD’ye de AB’ye de NATO’ya da kara paracılığa da sırtını döndü. Türkiye’yi artık onların kuklaları yani vatan haini kara paracılar idare etmiyorlar. Dolayısıyla, gözlerden kaçırılan “gerçek ABD ve NATO” artık açıkça gözler önüne serilir oluyor. Batı dünyasının ne kadar bitik, ne kadar rezil bir halde olduğu görülür oluyor.

Kısacık süre sonra işgal altındaki güney Azerbaycan’ı da hürriyetine kavuşturmuş olacağız ve Ege’deki adalarımızı da almış olacağız, ABD ya da NATO tanımıyoruz, kimler karşımıza çıkacaksa, hepsini yıkacağız. Yunanistan ana karasındaki NATO ile ABD üslerini de imha edeceğiz. Türk’ün gücünü dünya bir daha görecek. ABD’nin ve NATO’nun Türkün karşısından nasıl kaçtığı görülecek. Şaşırmayın, şimdiden hazır olun diye yazdım. Bunlarla da sınırlı kalınmayacak, birileri hala benim ülkemde beni ezebileceğini düşündükçe ve küstahlaşmak istedikçe, çok ama çok daha büyük bedeller ödeyecekler.

Haydi, ne kadar NATO’cu ve Amerikan/Satanist piyonu devlet liderleri ve ordu komutanları varsa karşımızda ittifak etsinler. Bakalım dünyanın siyasi ve askeri dengeleri basında, medyada, sosyal medyada anlatılıp durduğu gibi mi, yoksa benim anlattığım gibi mi, uygulamalı görelim. Bütün dünya insanlığı da görsün.

Kimin de benimle, sistemimle, milletimle derdi varsa, lüzumsuz gerginlikler peşinde dolaşmasın. Ne hüneri varsa, sergilesin de görelim ve karşılığını anında verelim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

“Bu yoldan dönüş yok” üzerine bir yorum

Bir Yorum Yazın