Toptan kapatılmalılar


Ters kelepçelenerek gözaltına alınmalılar ve şeffafça yargılanmalılar

Asker, polis, sivil katili teröristlerin destekçileri terörist siyasi partiler ve terörist siyasetçiler…

Şehitler toprak altında, gaziler adamdan sayılmıyorlar, hukuk ise ayaklar altında… Ülkede teröristler rest çekiyorlar, devlet gücü karşılık vermiyor. Adalet sistemi işini en temel seviyede bile yapmıyor.

Derince Belediyesi, PKK elebaşı, gizli Ermeni ve MİT piyonu Abdullah Öcalan’ın posteri önünde sözde konser verdiği, aslında teröre yardım ve yataklık ettiği belirlenen terörist Aynur Doğan’ın konserini haklı olarak iptal etti.

Ne gariptir ki sadece konserin iptal edilmesiyle sınırlı kalındı ve açıkça terörü müdafaa eden, teröre yardım ve yataklık eden Aynur Doğan gözaltına alınmadı, yargılanmadı, cezalandırılmadı.

Buna rağmen bile gizli Ermeni, sülalece terörist Kemal Kılıçdaroğlu, konserin iptaline küstahça ve haince tepki gösterdi. Cerbeze yapmaya çabalayan Kemal, teröristlerin son yıllarda hep yaptığı gibi “özgürlük” kelimesinin arkasına saklanarak, adice davranarak, suçu ve suçluyu övme suçu işledi. Kemal şunları yazarak paylaşabildi ve hala hakkında bir soruşturma başlatılmadı:

“AKP belediyesinde Kürtçe müzik yasak. Özgür doğduk, özgür öleceğiz bu vatanda. Bunu kafana sok AKP. Geceye Dar Hejiroke iyi gider…”

Bir Yorum Yazın