Hazırlanmalıyız

Çok çok kısa süre sonra Güney Azerbaycan’ın Türkiye’ye dahil olmasına şimdiden her yönüyle hazırlanmalıyız. Şu anda bile İran’da otorite iyice sarsılmış vaziyette. Birkaç hafta içinde yeşillere çok daha büyük darbeler vuracağım ve Biden, Şi, Putin çetesi gibi İran da büyük darbeler alacak. İşgal altındaki topraklarımızın Türkiye’ye bağlanmasına karşı durabilecek güce sahip bir güç unsuru kalmayacak.

Türkmenistan’ın idari kadrosu da şimdiden iyice ölçüp biçip karar vermeli. Hızla tesis etmekte olduğum yeni dünya düzeninden yana mı olacaklar yoksa acınası hallere düşmüş Türk/İslam düşmanlarının yanında olmaya devam ederek yok mu olacaklar…

Daha şimdiden Güney Azerbaycan Türkleri ile Türkmenistan Türkleri arasındaki manileri kaldırmaları gerekiyor. Türkmenistan’ın uyguladığı bütün kararlar, Türk koridoruna mani olmaya dönük kararlar. Ülkede çok uzun zamandır İslam’a saldırılar, milletin itikadını bozmaya dönük uygulamalar da yapıldı ve bunlar da artık iyice can sıkıyor. Türkmenistan da Türk dünyasının bir parçasıdır. Ne biyonik robotlara ve uzaylı taraflara bırakırım ne de gölgesinden bile korkan satanist kara paracılara bırakırım.

Evet, dünyanın gözleri önünde tehdit ediyorum. Türkmenistan’ın idarecilerine beş gün veriyorum. Bu günü de sayıyorum. Beş gün içinde bu yanlış uygulamalar düzeltilmiş olacak. Türkmenistan’da bundan sonra Biden’ın, Şi’nin, Putin’in hükmü geçmeyecek. Açıkça ya da sinsice Türk ve İslam karşıtı olarak uygulanan hiçbir kanun, karar, uygulama olmayacak. Yoksa çatışmamız başlayacak. Çok da şiddetli olacak ve çok da kısa sürecek. Dünya devi denilenlerin topluca çoktan diz çöktüğü şu dünyada o Türkmenistan’ın başındakileri bir kaşık suda boğabilirim. Şimdiye kadar sorunlu bölgelere çoğunlukla metafizikçi komandoları ve özel operasyonlar için eğitilmiş adamlarımı gönderdim ama çok yakında dünyanın pek çok bölgesine ordumla değil, ordularımla müdahale edeceğim. Herkes bunu şimdiden bilsin.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın