Tayyip ayağa kalkabilecek mi | Rüya tabiri

İbrahim K. (Akademi Dergisi takipçisi):

Sa hocam iki gün önce garip bir rüya gördüm, sizinle paylaşmak istedim. Bir koridorda Tayyip ile beraber biri geçerken Tayyip’i zekat vermek niyeti ile koridordaki bir odaya çağırdım o da geldi. Orada 1000 TL verdim. Cüzdanına koydu. Gayet sakin ve mülayim görünüyordu. İçimde bir miktar verdiğim zekatın yerine ulaşmama kuşkusu oldu, malum nedenlerden.

Mehmet Fahri Sertkaya: v.a.s. Sen de gündemle alakalı bir rüya görmüşsün. Böyle rüyaları tabir etmek hiç zor değildir. Hemen muteber rüya tabiri kaynaklarında ilgili maddelere bakarsan, isabetli tabir edebilirsin…

Rüyada koridor görmek, büyük bir hastalıktan ötürü yürüme zorluğu çeken kişinin ayağa kalkacağına yorulur.

Rüyada koridora çıkan kişinin, içinde bulunduğu ve maddi ve manevi olarak zarara uğradığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada oda görmek, zafer anlamına gelir. Rüya sahibinin ya da rüyada odada görülen kişinin, her işin hakkını vererek, girdiği işlerden hayır bulmasına, rakiplerini ezip geçmesine, bol kazanç elde etmesine ve adından başarıları ile bahsedilmesine işaret eder. Rüyada oda görmek, planlı, programlı, sağlam projelerle çalışan, disiplinli bir iş hayatı ve düzenli bir ev hayatı olan kişi ile tabir edilir. Rüya sahibinin tüm bu donelerin hepsini bir araya getirmesi kendisine şans, başarı ve mutluluk getirecek demektir.

Rüyada para vermek,  maddi anlamda güç sahibi olmaya ve ömür boyu para sıkıntısı çekmemeye rivayet edilir. Rüya sahibinin kolay şekilde para kazanacağına, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine alamet eder. Şans ve bereket kapılarının hiçbir zaman kapanmayacağına, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden yana gözünde hiçbir şeyin kalmayacağına tabir edilir.

Rüyada Para Kesesi (ya da cüzdan) Görmek
Rüyada para kesesi görmek ve kesenin içinin dolu olması büyük bir kısmet anlamına gelir. Rüyada para kesesi görmek işlerin artarak kazancın bir anda çoğalmasına, kesenin dolu olması ise rüya sahibinin büyük bir servetin sahibi olacağı anlamına gelir. Rüyada kesenin içinde hiçbir şey olmayışı ise kıtlık, yokluk ve sıkıntı anlamına gelir.

Bir Yorum Yazın