Yeşil dayanışması

Biliyorsunuz, Fuat Oktay suretinde yapılmış olan şu biyonik robotu daha önce, canlı yayınlanan bir güvenlik seminerinde çarpmıştık. Yapay zekası arızaya bağlamış, bozuk plak gibi takılıp “döngü”ye düşmüştü. Sonra mevzunun üzeri kapatılmak istense de bizden pek haberi olmayan Twitter medyumları bile hakikati görüp yazmak zorunda kalmışlardı. “Fuat Oktay çok kuvvetli bir metafizik saldırıya uğramış” demişlerdi.

Fuat suretindeki biyonik robotun içinde şu anda da Çin’e çalışan, Şi’nin içindeki yeşil ile çok iyi anlaşan bir uzaylı insan var. Bu gün, bütün milletin hakikati gördüğü ve Soysuz’dan iyice nefret ettiği bu gün, çıkıp inadına Soysuz’u destekleyenlerin tamamına yakını biyonik robot…

Ben aslında Türkiye’de, bölgede ve sonra dünya genelinde Yeşillerin nüfuzunu kırmaya dönük bir siyaset icra ediyorum. Herkes bunu göz önünde bulundurmalı. Türkiye’nin, bölgenin ve dünyanın sorunlarını çözebilmesi için Yeşillerin oyun dışı bırakılmaları şart.

İçinde Çin’den ve İngiltere’den talimat alan bir uzaylı bulunan Soysuz gibi bir biyonik robota destek verme gafletinde ya da ihanetinde bulunmadan önce, Türkiye içindeki bütün tarafların bu izahlarımı göz önünde bulundurmalarını tavsiye ederim.

Çünkü Yeşilleri bitirmekte son derece kararlıyım ve onları bitirmek için, gafletle bile olsa onları şakşaklayan herkesi, her grubu/kesimi de bitireceğim.

O Bohçalı da aynı şekilde bir biyonik robot. İçinde yine İngiltere (Kraliçe) ve Çin ile bağlantılı, oralardan talimatlar alan bir uzaylı insan var. Öyle olmasa, bu güne kadar on milyon kere çarpılır ve ölürdü. Türkiye Bohçalı gibi bir pislik karakterden kurtulurdu. Bir biyonik robot olması, hiçbir zaman oyundan düşürülemeyeceği manasına gelmiyor. Bu güne kadar bazı dengelerin gözetilmesi de gerekiyordu ve bazı fırsatların verilmesi de gerekiyordu. Şartlarına uyuldu, gerekenleri yaptım ve şimdi dünyaya ilan ediyorum ki Bohçasını eline verip gitmesi gereken yere o karakteri göndereceğim. Buna, ne yeraltı üslerindeki yeşillerin idarecileri, ne yeryüzünde kullandıkları biyonik robotların içindeki korkak uzaylılar mani olamayacaklar.

Sahadaki hiç kimse geri adım atmayacak. Geriyorlarsa, sonuna kadar gereceğiz. Çatışma istiyorlarsa çatışacağız. Anlaşma fırsatını kaçıranlara bir fırsat daha vermeyeceğiz. Hiç kimseden korkumuz çekincemiz yok. “Anlaşmak değil, restleşmek, oyundan düşürülmek, imha edilmek istiyorum” dercesine konuşan, yazan, çizen, karar alan her kim varsa gereğini yapacağız. Biz gücümüzden eminiz, kararlılığımız tam ve suçlular gibi, acizler gibi, korkaklar gibi ses yükseltmeyeceğiz, tekrar tekrar çıkışlar yapmayacağız. Asilce bir duruşla, az konuşarak çok icraat yapacağız. Çekeceğiz fişlerini, bitireceğiz işlerini…

Büyük temizlik başlıyor ve bu sadece Türkiye için değil dünya insanlığı için çok çok hayırlı olacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın