Biyolojik, kimyasal ve nükleer…

Türkiye ve ABD başta olmak üzere, dünyanın dört bir yanında teyakkuz halinde olunmalı.

Terör örgütlerine ve siyasi parti ya da STK görünüşlü terör ve ihanet örgütlerine karşı çok dikkatli ve tedbirli olunmalı. Son iki asırdır vahşice kan dökmekten, katliam yapmaktan ve kara para işleri çevirmekten başka bir şey bilmeyen Türkiye Ermenilerine karşı da dikkatli olunmalı. Onların kontrolündeki CHPKK’ye, HDPKK’ye, PKK’ye, Alpaslan Kuytul çetesine ve diğer sözde siyasi partilere ve sözde cemaatlere karşı da dikkatli olunmalı.

Biyolojik, kimyasal silahların hatta seyreltilmiş nükleer bombaların kullanılacağı terör saldırıları da düşük ihtimal olarak görülmemeli. Her ihtimale karşı hazırlıklı olunmalı, malum terör ve ihanet merkezlerine devlet gücüyle önden ağır darbeler hemen vurulmalı.

Dünya genelinde de teyakkuz halinde olunmalı. Her şey bir kıvılcıma bakıyor… Böyle giderse Türkiye’de de ABD’de de çok kan akacak gibi duruyor.

Söz konusu devlet ve millet… Türkiyeli bütün taraflar, terör merkezleri haline gelmiş CHPKK’nin, HDPKK’nin, Gelecek ve DEVA’nın karşısına dikilmelidir. Bu sözde siyasi partiler ezici bir müdahaleyle ve acilen kapatılmalıdır. İlgililere terör ve ihanet operasyonları yapılmalıdır.

Memlekette bu kadar ihanet, soygun, peşkeş varken sesini çıkartmayan ama baş teröristlerden biri olan Osman Kavala’ya ceza verildi diye ağzından tükürükler saçarak herkesi tehdit eden, “kavga”dan bahseden, terörist yüzünü gösteren, başta CHPKK’liler, sözde aydınlar, gazeteciler olmak üzere herkes ama herkes hakkında operasyonlar yapılmalı, soruşturmalar başlatılmalıdır. Bu terör ve ihanet odakları karşısında milletin ve devletin gücü gösterilmelidir.

Devlet/adalet mekanizması, terör ve ihanet örgütlerinden hızlı olmalıdır. İlk darbeleri onların vurmasını beklememelidir. Bunların yurt dışı bağlantıları da gözler öne çıkartılmalıdır. Osman Kavala’yı müdafaa eder tarzda konuşan, konuşacak bütün sözde büyük elçiler istemeyecek adam ilan edilmeli ve ülkelerine geri gönderilmelidir. Bu sözde elçilerin terör bağlantıları da ifşa edilmelidir. Türkiye’nin eski Türkiye olmadığı, Türkiye’nin, içindeki terör ve ihanet odaklarını bundan böyle ezip yok etme kararlığında olduğu bütün dünyaya gösterilmelidir.

Putin, Biden, Şi, Scholz, Macron’un başını çektiği milletler arası terör örgütünün planları bozulmalıdır.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Bir Yorum Yazın