Her şey kontrolüm altında

Herhangi bir sorun yok, her şey mükemmel şekilde ilerliyor.

Son dönemece hep beraber girmek üzereyiz. Ben dümeni bu dönemece tam manasıyla ve somut şekilde çevirdiğim anda Türkiye merkezli olarak yeni bir dünya düzeninin somut temelleri atılmış olacak. Buna izin vermek istemeyenler de Türkiye merkezli olarak dünyanın dört bir yanını karıştırmak isteyecekler. Ellerinden gelen her şeytanlığı, kötülüğü yapacaklar. Son dönemece girmek üzereyken herkesin bilmesi gereken hususlar var:

– Yeşiller ile Griler arasındaki sorunlar, çatışmalar iyice büyüdü ve şiddetlendi. Bu nedenle, dünya siyasetinde “danışıklı” olarak çevrilen pek çok proje hızla gerçek çatışmaya/mücadeleye döndü, dönüyor

– Bunun haricinde, yeşiller kendi aralarında, griler kendi aralarında da ayrışmış hallerdeler. Grilerden olup Yeşillerle yoluna devam edenler, Yeşillerden olup Grilerle yoluna devam edenler var. Gruplaşmalar çok fazla… Bu da dünya insanlarının görüş alanındaki meselelerde her an her şey olabileceği, ani değişikliklerin sık görülebileceği manasına geliyor. Bu, benim de sık sık ani karar değişikliğine gidebileceğim manasına geliyor.

– Kraliçe Elizabeth suretinde imal edilen biyonik robotun içinde, Yeşillerle yoluna devam eden bir gri var. Bu nedenle de Elizabeth karakterini çok yakında oyundan düşüreceğim. Bunu daha önce haber vermiştim. Kraliçe ile bir türlü anlaşamıyormuş görüntüsünde olan Kraliyet ailesi mensupları arasında, kazananlar klubünde olmaya çoktan karar vermiş, doğru yolu seçmiş olan griler var. Onlarla yakın durmaları dünyadaki pek çok siyasetçiye ve iş adamına faydalı olacaktır. Şu andan itibaren büyük sermaya sahipleri için tamamen güvenli hiçbir liman yok. Kısa sürecek bir doğum sancısının ve büyük hadiselerin ardından, onlar için en güvenli liman Türkiye olacak.

– Israrla karşıma dikilen ülkelerin/liderlerin donanmalarının en seçkin gemilerini bile yüzlerce, binlerce kilometre öteden patlatabildiğimiz doğrudur. Yangınlar çıkartabildiğimiz, elektronik ve mekanik kontrol sistemlerini bozabildiğimiz, içindeki mühimmatı bozabildiğimiz doğrudur. Gemilerin kaptanları başta olmak üzere personellerini zihin kontrolüne alabildiğimiz, öldürebildiğimiz doğrudur. Daha önce kısaca yazıp geçmiştim ki istersek bize ısrarla düşmanlık yapan ülkelerin nükleer bombalarını bile uzaktan patlatabiliriz.

– Biden’ın çok çok az vakti kaldı. Türkiye üzerinden çevrilen göçmen/insan kaçakçılığı, organ kaçakçılığı işlerinde Biden’ın çok büyük payı var ve bu işler baltalandıkça Biden, Kamala, Austin başta olmak üzere o malum çete ve dolayısıyle Yeşiller daha çok zora giriyor.

– Putin, çok yoğun çarpılmaktan ötürü önünü bile göremez halleri sık ve uzun süreli yaşıyor. Putin karakteri de aslında çoktan oyundan düştü. Onu da orada uzun süre tutamayacaklar. Biden’ın ardından kısa sürede Putin de tarih olacak. Yeşiller dünyanın her yerinde kaybedecekler. Biden, Putin ve Şi’nin danışıklı dövüşen biyonik robotlar olduğunu duymamış, öğrenmemiş belki de tek bir dünya insanı kalmayacak.

– “Çin merkezli yeni bir Ankebut ağı” projesi kapsamında daha çok Yeşiller tarafından ve hormonlu/dengesiz şekilde büyütülen Çin’i çoktan kendi kabuğuna çekilmiş bir Çin’e dönüştürmüştük. Afganistan/Taliban planlarından tutun da Afrika planlarına, dünyanın dört bir yanındaki kara para işlerine ve siyasi oyunlarına kadar bozduk. Çin, önce büyük holdinglerden zorla yüzlerce milyar dolar toplayarak krizi aşmayı denedi. Olmadı, olmayacağını, Çin’in bu mali krizden çıkamayacağını ve parçalara ayrılacağını söylemiştim. Şimdi de kendi insanlarını nakite çevirmek için sahte pandeminin ayarını iyice kaçırıyor. Bu da tutmayacak, bu çıldırmışçasına çırpınışı ve zulmü arşa vardırması da Çin’i kurtaramayacak. Yeşillerin kontrolündeki Çin de hak ettiği hallere düşecek. Bütün dünya, Çin’in içinin nasıl da kof, nasıl da çürük olduğunu görecek. Dünya insanlığının danışıklı dövüşen siyasetçiler, ayrca basın ve medya üzerinden Çin hususunda nasıl da kandırıldığı görülecek. Ankebut Ağı’nın kurmak istediği “yeni dünya düzeni” her kısmıyla çökecek.

– İran, Mısır ve benzeri ülkelerin ise hiç şansları yok. Güney Azerbaycan, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan, Çeçenistan, Dağıstan, Karaçay, Adige, Kırım ve çevresi ve Irak hep Türkiye’ye bağlanacaklar. Bu olurken kimseye zulüm, katliam, haksızlık yapılmayacak. Denizden ve karadan Türk devletleriyle bağımız/yolumuz olacak. Yeşiller orta Asya’da da kaybetmeye devam edecekler. Bütün bunlar çok çok kısa sürede olacak. Bu koca Türk diyarının her bir yanında aynı anlarda birbirinden büyük onlarca dev proje yapılmaya başlanacak. Bunlar, dünyanın geri kalanının sadece şaşkınlıkla izleyip tartıştığı projeler olacak.

Geçen 15 gün içinde benimle birlikte hareket eden tarafların sayısı ve gücü hızla arttı. Daha sahaya inmeden, inme ihtimalimle bile çok büyük gelişmelere, bazı yerlerde ise çok büyük durgunluğa, krizlere sebep oldum.

Türkiye’deki taraflar arasından, kazananlar klubünden olmak isteyen taraflar da artık net, dik durmalılar. Söz konusu hususlarda, durduğum gibi durmalılar. Kırmızı çizgilerime yüksek hassasiyet göstermeliler. En başta da Türkiye üzerinden yeşillerin çevirdiği insan kaçakçılığı, organ kaçakçılığı işlerine yani göçmen politikasına karşı çok sert tepki göstermeliler. Biden’ı ve çetesini, Putin’i ve çetesini açıkça, en net cümlelerle karşısına alamamış ve tavrını sergilememiş hiç bir tarafı dikkate almayacağım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın