Onlarca ülkede peş peşe hükumetler değişecek

Çok kısa süre içinde ABD’de hükumet devrilecek. Biden-Kamala çetesi oyundan düşürülecek. Austin de buna mani olamayacak. Kendini de koruyamayacak.

Ardından Putin ve çetesi de devrilecek. Devamında ise dünyanın farklı farklı yerlerindeki onlarca ülkede hükumetler peş peşe devrilecek. Çin merkezli yeni Ankebut Ağı projesi şimdilik çöp olacak, çökecek.

Bütün bunlar oluyorken Türkiye’de de hükumetin devrilip devrilmeyeceği iki ana şarta bağlı:

  • Yeni bir dünya düzeni kuruluyorken kimden yana duracaklarına
  • Ben, bir nefes kadar kısa süre içinde sahaya indiğim andan itibaren karşımda nasıl davranışlar sergileyeceklerine

Türkiye’de hükumet yanlış tarafa doğru gitmek isterse, ABD ve Rusya’dan da önce ilk devrilen hükumet olacak.

Biden ve çetesi ayakta çok zor duruyor. Putin ve çetesi de aynı halde… Çin’dekiler yaşananlara hala inanamıyorlar. Neler planlanmışlardı, nasıl bir dünya düzeni oluşturulacaktı ama kısacık sürede neler neler oldu, oluyor. Çin, orta Asya’dakiler başta olmak üzere, dünyadaki halkları Türk ve Müslüman olan devletlere sıkıntı çıkartmaya devam ederse, sadece çöküşünü hızlandırmış olacak.

En açık şekliyle yazıyorum ki yeni bir dünya düzeni benim istediğim şekilde çoktan tesis edildi. Daha bu topun buradan dönme ihtimali yok. Ya sakince ya da çatışmalı şekilde bu süreç devam edecek. Bütün ülkeler bunu bilsin, kararlarını ona göre alsın ve bütün hazırlıklarını yapsın.

Bir Yorum Yazın