Malum oluyor

Çok çok kısa bir süre sonra dünyayı sarsan hadiseler yaşanacak. Türkiye’den başlayacak bu hadiseler, hemen dünyanın dört bir yanına yayılacak. Oralarda da çok büyük hadiseler yaşanacak.

Rüyalarda bomba patlaması görmek, gerçek hayatta aynı manaya gelmez. Çok ses getirecek, çok geniş kitleler tarafından duyulacak hadisenin/hadiselerin yaşanması demektir.

Kişinin her zaman aklı ön planda tutarak gerçekçi davranacağına, bütün manileri kolayca aşacağına, insanlığa hizmet edeceğine, kendi hayatıyla birlikte çok geniş kitlelerin hayatlarını da bir anda değiştireceğine delalet eder.

Hülya Balıkavlayan, pekçok rüyasında olduğu gibi bu rüyasında da kendisini, başkasını temsilen görmüş.

Bombanın, tahrip gücü çok çok yüksek olan nükleer bomba olması da hikmetsiz değil. Bu, yaşanacak hadiselerin, duyulacak şeylerin çok çok sarsıcı olacağına da delalet ediyor.

ABD, Rusya, Çin, Mısır, Japonya başta olmak üzere dünyadaki onlarca hükumetin peş peşe yıkılmasına, onlarca ülkede halkların ayaklanmasına ve mason/satanist avına çıkmasına sebep olacak bir kırılma noktası yaşanacak ve Hülya Balıkavlayan’a malum olan şey de bu. Yoksa onca insanın bombayla yanıp yok olacağı manasına gelmiyor bu rüyası…

Türkiye’de neler olacağına ise Tayyip’in kararları yön verecek. Safını doğru seçmek ve o safta durması gerektiği gibi dimdik durması için 24 saatten daha uzun vakti kaldığını zan etmiyorum.

Hep demiştim, “O kabineyi değiştir” dediğimde, bana o karşılığı vermeyecek, değiştirecekti. O günden beri iki yakası bir araya gelmedi.

Tayyip ne tarafta yer alırsa alsın, her iki ihtimalde de ben sahaya ineceğim, bana/yayınlarıma uygulanan sansür çökecek, yayınlarım başta Türkiye olmak üzere bütün dünyayı sarsacak. O günden sonra dünya eski dünya olmayacak.

Dünyanın dört bir yanında darbeler, su-i kastlar, istifalar, intiharlar, tutuklamalar, yargılamalar, deliller, idamlar peş peşe yaşanacak. Hızlarına yetişilemeyecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın