Nasıl da denk geldi…

Binlerce yıl sonra tarih tekerrür ediyor. Yeniden dünya sahnesine çıkmamız için yapılması gereken son şeyleri günlerdir yapıyoruz ve bitmek üzere… Bir baktık ki bu günler, Türklerin Ergenekon’dan çıkışının yıl dönümüne denk geliyor. Zülkarneyn aleyhisselamın liderliğindeki Türkler, kuşatılmış halde bulundukları Ergenekon’dan bir anda çıkmadılar. Kuşatmayı yarıp çıkmaları zaman aldı. 21 Mart’ta da çıkmadılar. Tam olarak çıkışları Mart ayının son on günü içinde oldu.

Dünyamız üzerinde birinci Zülkarneyn’in tesiri hala devam ediyor. Eserlerinin bir kısmı hala duruyor. Kaf dağı olarak bildiğimiz Van Alen kuşağı dahi hala duruyor. Şu gezegende her gün başka başka uzaylı insan türlerinin saldırılarına uğramıyorsak, bu bile birinci Zülkarneyn’in hizmetleri sayesinde oluyor. Şimdi ise ikinci Zülkarneyn devri başlıyor. Cehcah/Kahtani devri başlıyor.

Şimdi karşımızda bütün dünya hatta bütün dünyalar ittifak edebilir. Yine de sonuç değişmeyecek. Ye’cüc ve Me’cüc’ün yani yeşiller ile grilerin dünyamız üzerindeki gizli hakimiyeti de çok çok kısa sürede bitecek. Yeni bir Türk/İslam devri başladı… Bundan sonra gelişmeler çok hızlı, çok büyük, çok ani ve peş peşe olacak. Anlatılacak çok uzun hususlar var ama vakti gelmedi. Vakti gelince anlatacağım.

Birkaç tekrarla ifade etmiştim. Bundan sonra ortası bile yok. Ya yanımda olunacak ya da karşımda yani kaybedenler kulübünde olunacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Bir Yorum Yazın